background
Rīga, Profesionālās izaugsmes nodaļa
Par nodaļu arrow
Profesionālās izaugsmes nodaļas piedāvāto izglītības programmu un semināru klāsts sniedz kā uzņēmumiem, tā arī privātpersonām iespējas pilnveidot zināšanas atbilstoši aktualitātēm nozarē. Profesionālās izaugsmes nodaļas kompetence ir sociālās aprūpes, biroja darbu (lietvedība, grāmatvedība), datorzinību, apsardzes darba un valodu apmācība.

Kontaktinformācija:
Nodaļas vadītājas vietas izpildītāja: Helēna Kosakovska
Tālrunis: 27841909
E-pasts: izaugsme@buts.lv
Adrese: Rīga, Lāčplēša iela 125 - 200. kab.
Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Mācies attālināti - kurss ”Bērnu uzraudzības pakalpojumi”!

2020-05-12
Apgūsti profesionālās pilnveides kursu "Bērnu uzraudzības pakalpojumi" 40 stundas ATTĀLINĀTI un kļūsti par sertificētu bērnu auklīti!
lasīt vairāk

Tiešsaistes seminārs – “Asistents cilvēkiem ar invaliditāti”

2020-04-22
Piesakies semināram “”Asistents cilvēkiem ar invaliditāti” 8 stundas un palīdzi nodrošināt kādas personas integrāciju sabiedrībā vai darba tirgū.
lasīt vairāk

Mācies E-studiju vidē vai attālināti neizejot no mājām!

2020-03-30
Šis laiks nav vienkāršs, bet mēģinam nezaudēt optimismu un izmantojam šo laiku maksimāli lietderīgi! Mācību centrā BUTS mācību process TURPINĀS un pēc iespējas tas tiek organizēts ATTĀLINĀTI, kā arī piedāvājam vairāk kā 20 izglītības programmas izmantojot BUTS E - studiju vidi.
lasīt vairāk
Rīga, Profesionālās izaugsmes nodaļa Rīga, Profesionālās izaugsmes nodaļa Rīga, Profesionālās izaugsmes nodaļa Rīga, Profesionālās izaugsmes nodaļa Rīga, Profesionālās izaugsmes nodaļa
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow