background
Rīga, Profesionālās izaugsmes nodaļa
Par nodaļu arrow
Profesionālās izaugsmes nodaļas piedāvāto izglītības programmu un semināru klāsts sniedz kā uzņēmumiem, tā arī privātpersonām iespējas pilnveidot zināšanas atbilstoši aktualitātēm nozarē. Profesionālās izaugsmes nodaļas kompetence ir sociālās aprūpes, datorzinību, apsardzes darba un valodu apmācība.

Kontaktinformācija:
Nodaļas vadītāja: 
Helena Kosakovska 
Tālrunis: 27841909

Pārdošanas projektu vadītājs:
Andris Znotiņš
Tālrunis29531919

Lietvede-administratore: 
Emīlija Karlsone
Tālrunis: 27898035

E-pasts: izaugsme@buts.lv
Adrese: Rīga, Lāčplēša iela 125 - 200. kab.

Apmācības tiek organizētas sadarbībā ar:
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow
hot

Lieliska iespēja kļūt par loģistikas darbinieku, mācoties ATTĀLINĀTI!

2024-02-28
Mācies pārvarēt loģistikas izaicinājumus, kļūsti par loģistikas darbinieku un iegūsti nenovērtējamas prasmes organizēt kravu pārvadājumus! Apmācības sāksies 27. martā. Kopējais mācību ilgums: 960 stundas. Cena: 1200 EUR.
lasīt vairāk
new

Kursi martā

2024-02-13
Atrodi sev piemērotākos kursus vai seminārus mācību centrā BUTS. Piesakies kursiem mācību centrā BUTS un iegūsti jaunu pieredzi. Mācies no labākajiem. Attālināti un klātienē.
lasīt vairāk
discount

BEZMAKSAS Latviešu valodas kursi Ukrainas iedzīvotājiem

2024-01-22
Ukrainas iedzīvotājiem ir iespēja pieteikties BEZMAKSAS latviešu valodas kursiem. Mācību centrs BUTS piedāvās bez maksas apgūt LATVIEŠU VALODU kādā no šiem līmeņiem: A1, A2, B1, B2, C1 un C2. Šobrīd notiek apmācību grupu komplektēšana. Lūgums par šo iespēju pastāstīt saviem ukraiņu draugiem, radiem, paziņām, kolēģiem, kuri uzturas Latvijā.
lasīt vairāk
Rīga, Profesionālās izaugsmes nodaļa Rīga, Profesionālās izaugsmes nodaļa Rīga, Profesionālās izaugsmes nodaļa Rīga, Profesionālās izaugsmes nodaļa Rīga, Profesionālās izaugsmes nodaļa
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow