background
Rīga, Profesionālās izaugsmes nodaļa
Par nodaļu arrow
Profesionālās izaugsmes nodaļas piedāvāto izglītības programmu un semināru klāsts sniedz kā uzņēmumiem, tā arī privātpersonām iespējas pilnveidot zināšanas atbilstoši aktualitātēm nozarē. Profesionālās izaugsmes nodaļas kompetence ir sociālās aprūpes, biroja darbu (lietvedība, grāmatvedība), datorzinību, apsardzes darba un valodu apmācība.

Kontaktinformācija:
Nodaļas vadītāja: Helena Kosakovska
Tālrunis: 27841909

Lietvede-administratore: Gunta Zemitāne
Tālrunis: 27898035

E-pasts: izaugsme@buts.lv
Adrese: Rīga, Lāčplēša iela 125 - 200. kab.
Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Kā efektīvi izmantot digitālā mārketinga iespējas?

2021-04-27
Ekspertu [LAIV]ā šoreiz uzaicinājām Digitālā (un ne tikai) mārketinga speciālistu, Mācību centrs “BUTS” pasniedzēju Gustavu Kreicbergu, kurš šo ceturtdien 29.aprīlī plkst.15:00 Facebook tiešsaistē atbildēs uz jautājumiem par aktuālām mārketinga tendencēm, atklās noslēpumus kā palielināt e-komercijas peļņu, kuri mārketinga kanāli veiksmīgāk strādā Latvijā un ieskicēs nozares nākotnes dinamiskās tendences!
lasīt vairāk

Ekspertu [LAIV]ā uz Latvijas ceļiem!

2021-04-14
Ceturtdien, 15. aprīlī plkst. 15:00 Mācību centra “BUTS” Facebook tiešsaistes raidījumā Ekspertu [LAIV]ā ceļu būves eksperts Ivars Joelis!
lasīt vairāk

Projektu rakstīšana – zelta vērtas zināšanas!

2021-03-22
Pasaule mainās ik dienas. Jaunas vajadzības rada jaunus izaicinājumus un jaunas iespējas. Šis ir jaunu ideju un jaunu projektu laiks. Kā noķert ideju un pārvērst to pa projektu? Kā piesaistīt tam finansējumu? Kā uzrakstīt un prezentēt projektu tā, lai biznesa partnerus un investorus pārliecinātu par projekta potenciālu? Kā uzvarēt projektu konkursos?
lasīt vairāk
Rīga, Profesionālās izaugsmes nodaļa Rīga, Profesionālās izaugsmes nodaļa Rīga, Profesionālās izaugsmes nodaļa Rīga, Profesionālās izaugsmes nodaļa Rīga, Profesionālās izaugsmes nodaļa
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow