background
Apmācība bezdarbniekiem

Iegūsti kvalitatīvu apmācību pie mums!


Mācību centrs “BUTS” piedāvā kvalitatīvu apmācību bezdarbniekiem - profesionālās tālākizglītības, profesionālās pilnveides un neformālās izglītības programmas. 


Profesionālās pilnveides izglītības programmas ir paredzētas, lai apgūtu un pilnveidotu profesionālās zināšanas atbilstoši mainīgajām darba tirgus prasībām. 


Profesionālās tālākizglītības programmas sniedz iespēju apgūt jaunu profesiju, iegūstot profesionālo kvalifikāciju. 


Neformālā apmācība paredzēta jaunu zināšanu apguvei un prasmju pilnveidošanai, lai paaugstinātu konkurētspēju darba tirgū, tai skaitā valsts valodu un svešvalodas, datorprasmes. 


KĀ RĪKOTIES? 

  1. Izvēlies vienu no mūsu piedāvātajām izglītības programmām. Nezini, kāda programma Tev būtu piemērota – jautā savas pilsētas BUTS filiālē! Konsultāciju telefons: 27898005 
  2. Sagaidi uzaicinājumu no NVA filiāles par Tavas dalības apstiprināšanu un saņem apmācību kuponu elektroniski CV un vakanču portālā (https://cvvp.nva.gov.lv
  3. 10 dienu laikā izvēlies izglītības programmu un reģistrējies mācībām vai zvani mums, palīdzesim reģistrēties Tevis izvēlētajai programmai.
  4. Mācies, iegūsti noderīgas zināšanas un prasmes, saņem stipendiju 5 EUR darba dienā! 
  5. Pēc sekmīgām mācībām saņemsi valsts atzītu izglītības dokumentu par kvalifikācijas ieguvi. (pilnveides un tālākizglītības programmām) un mācību centra „BUTS” apliecību neformālās izglītības programmām. 
  6. Iekļaujies darba tirgū - zinošāks, prasmīgāks un jaudīgāks.


NEFORMĀLĀ IZGLĪTĪBA PROFESIONĀLĀ PILNVEIDE PROFESIONĀLĀ TĀLĀKIZGLĪTĪBA


NVA Kuponu apmācības programma ir finansēta no Eiropas Sociālā fonda finanšu līdzekļiem!
Papildus informācija:
tālr. 27898005
e-pasts: zanete@buts.lv


Mācību centra "BUTS" filiāļu un nodaļu kontaktinformācija.