background
Apmācības strādājošajiem

Bezmaksas datorzinību izglītības programmu
 apmācības strādājošajiem ar NVA kuponu


Izmanto iespēju un piesakies!

PIESAKIES

NVA kuponu izsniegšanu uzsāks 2024. gada aprīļa 3. nedēļā.


Mācību centrā BUTS visā Latvijā strādājošie iedzīvotāji BEZ MAKSAS varēs apgūt šādas DATORZINĪBU izglītības programmas:

Datorzinību programmu virziens (kopa)

 Datorzinību izglītības programmas nosaukums
Stundu
skaits
 1_M_Programmēšanas pamati (kopa)  1_13_M_Programmēšanas pamati Python valodā 80
 1_M_Programmēšanas pamati (kopa)  1_8_M_Programmēšanas pamati JavaScript valodā 80
 1_M_Programmēšanas pamati (kopa)  1_5_M_Programmēšanas pamati C valodā 80
 3_M_Datu apstrāde, analīze un vizualizācija (kopa)  3_10_M_Datu apstrāde, analīze un vizualizācija ar Microsoft Excel 80
 3_M_Datu apstrāde, analīze un vizualizācija (kopa)  3_13_M_Datu apstrāde, analīze un vizuālizācija ar Microcoft Excel un Power BI 80
 6_M_IT projektu vadība (kopa)  6_4_M_ Agile projektu vadība ar Scrum 80
 10_M_Digitālā mārketinga analīze (kopa)  10_19_M_ Google Analytics un Google Ads digitālā mārketinga stratēģija 80
 11_M_E-komercija (kopa)  11_9_M_E-komercija platformā Shopify 80
 12_M_Sociālo tīklu mārketings (kopa)  12_19_M_Sociālo tīklu un digitālā mārketinga stratēģija Facebook 80
 12_M_Sociālo tīklu mārketings (kopa)  12_20_M_Sociālo tīklu un digitālā mārketinga stratēģija Facebook , Instagram 80
 13_M_Tīmekļa vietņu izstrāde (kopa)  13_8_M_Tīmekļa vietņu izstrāde ar WordPress 80
 13_M_Tīmekļa vietņu izstrāde (kopa)  13_1_M_Tīmekļa vietņu izstrāde ar WIX 80
 15_M_Sadarbība un komunikācija digitālajā vidē (kopa)  15_8_M_Microsoft Office 365  un Google rīki sadarbībai un komunikācijai 60
 16_M_Digitālie rīki projektēšanai (kopa)  16_12_M_Datorizētais un digitālais 3D grafiskās projektēšanas rīks SketchUp 80
 17_M_E-pakalpojumi (kopa)  17_8_M_Elektroniskais paraksts un elektroniskā identitāte 60
 18_M_Vizuālo materiālu veidošana (kopa)  18_37_M_Vizuālo materiālu veidošana ar bezmaksas tiešsaistes rīku Canva 80
 19_M_Kiberdrošība (kopa)  19_3_M_Kiberdrošības pamati 60
 20_M_Digitālie rīki grāmatvedībai (kopa)  20_13_M_Grāmatvedības procesu pārvaldība ar grāmatvedības datorprogrammu 1C 80
 20_M_Digitālie rīki grāmatvedībai (kopa)  20_14_M_Grāmatvedības procesu pārvaldība ar grāmatvedības datorprogrammu Zalktis 80
 21_M_Digitālie rīki prezentāciju sagatavošanai (kopa)  21_26_M_Prezentāciju sagatavošana ar digitāliem rīkiem PowerPoint un Canva 80
 21_M_Digitālie rīki prezentāciju sagatavošanai (kopa)  21_27_M_Prezentāciju sagatavošana ar digitālo rīku PowerPoint 80
 22_M_Datorzinības bez priekšzināšanām (kopa)  22_5_M_Digitālas pamatprasmes darbā ar Microsoft Office 365 120
 23_M_Datorzinības ar priekšzināšanām (kopa)  23_7_K_Datorprasmes darbā ar Microsoft Office 365 120


FILIĀLE / NODAĻA

TĀLRUNIS

E-PASTS

Aizkraukle

27898033

aizkraukle@buts.lv

Bauska

27898019

bauska@buts.lv

Cēsis

27898037

cesis@buts.lv

Daugavpils

29278522

daugavpils@buts.lv

Gulbene

27898038

gulbene@buts.lv

Jelgava

27898039

jelgava@buts.lv

Jēkabpils

27898040

jekabpils@buts.lv

Kuldīga

27898041

kuldiga@buts.lv

Liepāja

27898042

liepaja@buts.lv

Madona

27898046

madona@buts.lv

Rēzekne

27898043

rezekne@buts.lv

Rīga

27841909

izaugsme@buts.lv

Rīga

28606877

komercdarbiba@buts.lv

Saldus

27898015

saldus@buts.lv

Talsi

27898047

talsi@buts.lv

Valmiera

28445772

valmiera@buts.lv

Ventspils

29161907

ventspils@buts.lv


Mācības tiek īstenotas Eiropas Savienības (ES) Atveseļošanas fonda projekta “Prasmju pilnveide pieaugušajiem” mūžizglītības pasākumu ietvaros, izmantojot kuponu metodi.

Lai veicinātu strādājošo, tai skaitā pašnodarbināto iedzīvotāju nepārtrauktu zināšanu un prasmju pilnveidošanu, paaugstinot to konkurētspēju darba tirgū, ar Eiropas Savienības līdzfinansējumu tiek piedāvātas BEZMAKSAS DATORZINĪBU programmu apmācības.