background
Limbaži
Par nodaļu arrow
Mācību centra BUTS Limbažu filiāle piedāvā daudzveidīgas formālās un neformālās izglītības programmas uzņēmumiem un fiziskām personām. Esam elastīgi un uz sadarbību orientēti, ko apliecina mūsu ilgstošā, pozitīvā sadarbība ar dažādiem partneriem gan valsts, gan privātajā sektorā. Ikviens interesents, kurš vēlas papildināt savas zināšanas un prasmes, tiek laipni gaidīts Limbažu filiālē! Mācies pie labākajiem un kļūsti par labāko!


Kontaktinformācija:
Filiāles vadītājs: 
Aleksandrs Sarkanis 
Tālrunis: 27898037

Filiāles vadītāja vietniece:
Kitija Ziemele
Tālrunis: 20018139

Filiāles administratore: 
Laura Buša 
Tālrunis: 28684810

Adrese: Rīgas iela 30, Limbaži
E-pasts: cesis@buts.lv

Apmācības Limbažu filiālē tiek rīkotas pēc Jūsu pieprasījuma.
Zvani un piesakies!

Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow
attention

Kursi oktobrī

2023-09-22
Spied uz attēla, izvēlies savu kursu un piesakies!
lasīt vairāk
new

Ikgadējās kvalifikācijas paaugstināšanas kursi sociālās aprūpes jomā strādājošiem

2023-09-22
MK noteikumi Nr.338 no 13.06.2017. un 9.punkts nosaka, ka, lai optimāli apmierinātu klienta vajadzības, sociālo pakalpojumu sniedzēja pienākums ir nodrošināt regulāru kvalifikācijas celšanu katru gadu darbiniekiem, kuri strādā kā: Institūcijas vadītāji un sociālie darbinieki - ne mazāk kā 24 stundas gadā; Sociālās palīdzības organizatori, sociālie aprūpētāji un sociālie rehabilitētāji - ne mazāk par 16 stundām gadā; Aprūpētāji - ne mazāk par 8 stundām gadā; Pārējie darbinieki - atbilstoši nepieciešamībai.
lasīt vairāk
hot

UGUNSDROŠĪBA UN AIZSARDZĪBA

2023-09-22
Kursa "Ugunsdrošība un aizsardzība - pamatlīmeņa zināšanu programma par objekta ugunsdrošību atbildīgajiem darbiniekiem" ilgums ir 160 stundas. Cena 260 EUR. Iegūstamais dokuments: Apliecība par profesionālās pilnveides izglītību.
lasīt vairāk
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow