background
Limbaži
Par nodaļu arrow
Mācību centra BUTS Limbažu filiāle piedāvā daudzveidīgas formālās un neformālās izglītības programmas uzņēmumiem un fiziskām personām. Esam elastīgi un uz sadarbību orientēti, ko apliecina mūsu ilgstošā, pozitīvā sadarbība ar dažādiem partneriem gan valsts, gan privātajā sektorā. Ikviens interesents, kurš vēlas papildināt savas zināšanas un prasmes, tiek laipni gaidīts Limbažu filiālē! Mācies pie labākajiem un kļūsti par labāko!


Kontaktinformācija:
Filiāles vadītājs: 
Aleksandrs Sarkanis 
Tālrunis: 27898037

Filiāles administratore: 
Laura Buša 
Tālrunis: 28684810

Adrese: Rīgas iela 30, Limbaži
E-pasts: cesis@buts.lv

Apmācības Limbažu filiālē tiek rīkotas pēc Jūsu pieprasījuma.
Zvani un piesakies!

Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow
attention

Kursi decembrī

2022-11-22
Spied uz attēla, izvēlies savu kursu un piesakies!
lasīt vairāk
hot

Grāmatvedības pamati - no 8. decembra

2022-11-22
Piesakies TIEŠSAISTES apmācībām "Grāmatvedības pamati"! Apmācību programma „Grāmatvedības pamati” sniegs zināšanas, lai Tu spētu veikt grāmatvedības operācijas, atbilstoši normatīvo aktu prasībām.
lasīt vairāk
hot

Sveču liešanas meistarklase - 12. decembrī

2022-11-22
Iepriecini sevi un citus ar dabīgām paša gatavotām svecēm! Nodarbībās būs iespēja gatavot sveces no sojas vaska , kā arī iepazīties ar oriģinālām sveču liešanas un dekorēšanas metodēm. Sveču liešana ļaus Tev sajusties kā māksliniekam, skulptoram un pavāram vienā personā. Dāvā sev burvīgas sajūtas, jaunas zināšanas, un labi pavadītu laiku mājīgā gaisotnē! Jautājumi un pieteikšanās: t.: 27898037; 28684810, e-pasts: cesis@buts.lv.
lasīt vairāk
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow