background
Gulbenes filiāle
Par nodaļu arrow
Gulbenes bānītis jau 105 gadus ripo uz priekšu un līdzās viņam rosās visa Gulbene. Kā lokomotīve tiecās pretim savam galamērķim, tā visa pilsēta un uzņēmēji aktīvi strādā, lai sasniegtu arvien jaunus rezultātus savā izaugsmē. Mācību centrs „BUTS” ir kā kvalitatīva degviela ikvienam censonim, lai sasniegtu izvēlēto galastaciju daudz ātrāk.

Kontaktinformācija
Mārtiņš Segliņš 
Tālrunis: 27898018
Adrese: Ābeļu iela 8 - 2.stāvs, Gulbene
E-pasts: gulbene@buts.lv
Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Mūsu absolventes kvalifikācijas eksāmenu nokārtoja uz teicami un izcili!

2020-05-05
ES fondu līdzfinansētā projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” ietvaros Gulbenes filiālē, no pērnā gada septembra sākuma līdz pat šī gada aprīla beigām notika apmācības kurss “Šūšanas iekārtu operators” 480 stundas. Apmācības notika gan teorētisku lekciju, gan praktisku mācību veidā. Teorija tika apgūta pie mūsu fantastiskā pedagoga Ilzes Šuļjas, savukārt praktiskās iemaņas izglītojamie ieguva tekstila un mākslas studijā “Quilt Art”.
lasīt vairāk

Vēlies kļūt par darba aizsardzības speciālistu?

2020-04-29
Izmanto iespēju, apgūsti Darba aizsardzības pamatlīmeņa kursu 60 stundas tiešsaistē, saņem apliecību par profesionālās pilnveides izglītību un nodrošini normatīvo aktu prasībām atbilstošu uzraudzību un dokumentāciju darba aizsardzībā.
lasīt vairāk

Mācies E-studiju vidē vai attālināti neizejot no mājām!

2020-03-30
Šis laiks nav vienkāršs, bet mēģinam nezaudēt optimismu un izmantojam šo laiku maksimāli lietderīgi! Mācību centrā BUTS mācību process TURPINĀS un pēc iespējas tas tiek organizēts ATTĀLINĀTI, kā arī piedāvājam vairāk kā 20 izglītības programmas izmantojot BUTS E - studiju vidi.
lasīt vairāk
Gulbenes filiāle Gulbenes filiāle Gulbenes filiāle Gulbenes filiāle Gulbenes filiāle Gulbenes filiāle
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow