background
Gulbenes filiāle
Par nodaļu arrow
Gulbenes bānītis jau 105 gadus ripo uz priekšu un līdzās viņam rosās visa Gulbene. Kā lokomotīve tiecās pretim savam galamērķim, tā visa pilsēta un uzņēmēji aktīvi strādā, lai sasniegtu arvien jaunus rezultātus savā izaugsmē. Mācību centrs „BUTS” ir kā kvalitatīva degviela ikvienam censonim, lai sasniegtu izvēlēto galastaciju daudz ātrāk.

Kontaktinformācija
Filiāles vadītāja: Sarmīte Deksne, T.:  27898038
Filiāles administratore: Daiga Rutka, T.: 27898034
Adrese: Ābeļu iela 8 - 2.stāvs, Gulbene
E-pasts: gulbene@buts.lv

Darba laiks:

P.
O.
T.
C.
Pk. 
S.
Sv.

08:30 – 17:30
08:30 – 17:30
08:30 – 17:30
08:30 – 17:30
08:30 – 16:15
brīvdiena
brīvdiena

Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Lepnums par mūsu pasniedzējiem

2022-01-12
Esam patiesi gandarīti saņemt vislabākās atsauksmes par mūsu pasniedzējiem! Digitālā mārketinga kursu absolventes Zandas Arnicānes komentārs par mūsu pasniedzēju Uldi Plūmīti: "Ļoti vēlējos uzrakstīt, ka Digitālā Mārketinga kursi pie pasniedzēja Ulda Plūmītes bija lieliski un noteikti ieteiktu tos citiem gan no profesionālā, gan komunikācijas aspekta. Šie kursi bija fantastiska iespēja būt dinamiskā, biznesa orientētā vidē, apgūt digitālo mārketingu praktiski un teorētiski, saprast galvenos jēdzienus, galveno problēmu vai jautājumu loku, iegūt praktiskas zināšanas. Šie kursi mani burtiski izrāva no manas komforta zonas un motivēja mani darīt vairāk, rezultatīvāk, palīdzēja noformulēt mērķus, tos analizēt un īstenot, varbūt ne uzreiz, bet tuvākajā laikā noteikti. Paldies gan "BUTS" komandai, gan pasniedzējam Uldim Plūmītem par šo lielisko iespēju pilnveidoties, apgūt jaunas zināšanas un iemaņas. Lai Jums izdodas būt veiksmīgiem, pieprasītiem, labu veselību un enerģiju Jums Jaunajā 2022. Gadā!" Lai mums visiem izdevies 2022. gads!
lasīt vairāk

Nenokavē savas digitālās prasmes!

2021-06-21
Pēdējais brīdis, lai pieteiktos pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” digitālo prasmju apguvei, kas padarīs TEVI PAR PIEPRASĪTU SPECIĀLISTU un maksā tikai 10% no izglītības programmas pilnās cenas! Ko Tu vēl gaidi? Ķer tās #MācībasPieaugušajiem ciet!
lasīt vairāk

Kursi, kas paplašinās Jūsu iespējas starptautiskā darba tirgū!

2021-06-17
Mācību centrs “BUTS” piedāvā Latvijā unikālus kursus, kas veicinās profesionālo izaugsmi, un arī pavērs jomas speciālistiem iespēju strādāt Ziemeļvalstīs.
lasīt vairāk
Gulbenes filiāle Gulbenes filiāle Gulbenes filiāle Gulbenes filiāle Gulbenes filiāle Gulbenes filiāle
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow