background
Rīga, Darba aizsardzības nodaļa
Par nodaļu arrow
Darba aizsardzības nodaļa nozares speciālistu vadībā piedāvā apmācības ar darba drošību saistītās reglamentētās sfērās, nodrošinot topošajiem speciālistiem nepieciešamās zināšanas un prasmes. Atbilstoši likumdošanai, tās prasībām, nodaļas piedāvājumā ietvertas mācību  programmas sekojošām jomām – darba aizsardzība, ugunsdrošība, civilā aizsardzība, pašgājēju vadīšana, apkures un spiediena iekārtu apkalpošana, celtņu operatori, liftu apkalpošana, mežistrāde, atbildīgie speciālisti.

Kontaktinformācija:
Nodaļas vadītāja:
Ilona Tesjule-Linmeijere
Tālrunis: 26191859

Nodaļas vadītājas asistente:
Anda Puisāne
Tālrunis: 27840717

Lietvede-administratore: 
Emīlija Karlsone
Tālrunis: 27898008

Adrese: Lāčplēša iela 125 (30. kab.), Rīga
E-pasts: darbadrosiba@buts.lv

Apmācības tiek organizētas sadarbībā ar:
     
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow
hot

Nāc mācīties darba aizsardzību, ugunsdrošību un datu aizsardzību!

2022-11-28
Drošība pirmajā vietā! Tas mūsdienās attiecināms ne tikai uz fizisko drošību, bet arī mūsu personīgo informāciju. Nāc mācīties darba aizsardzību, ugunsdrošību un datu aizsardzību! Pieteikties vari mūsu mājaslapā www.buts.lv, zvanot uz 26191859 vai rakstot e-pastu: darbadrosiba@buts.lv.
lasīt vairāk
hot

Piesakies kursiem tagad, jo tieši šobrīd tiem ir īpašas cenas!

2022-11-21
Apgūsti nepieciešamās zināšanas kādā no jomām, kas ietver darba aizsardzību un dažādas tehnikas vadīšanu! Piesakies kursiem tagad, jo tieši šobrīd tiem ir īpašas cenas! Pieteikties vari, zvanot uz 26191859 vai rakstot e-pastu: darbadrosiba@buts.lv.
lasīt vairāk
attention

Kursi decembrī

2022-11-17
Spied uz attēla, izvēlies savu kursu un piesakies!
lasīt vairāk
Rīga, Darba aizsardzības nodaļa Rīga, Darba aizsardzības nodaļa Rīga, Darba aizsardzības nodaļa Rīga, Darba aizsardzības nodaļa Rīga, Darba aizsardzības nodaļa
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow