background
Rīga, Darba aizsardzības nodaļa
Par nodaļu arrow
Darba aizsardzības nodaļa nozares speciālistu vadībā piedāvā apmācības ar darba drošību saistītās reglamentētās sfērās, nodrošinot topošajiem speciālistiem nepieciešamās zināšanas un prasmes. Atbilstoši likumdošanai, tās prasībām, nodaļas piedāvājumā ietvertas mācību  programmas sekojošām jomām – darba aizsardzība, ugunsdrošība, civilā aizsardzība, pašgājēju vadīšana, apkures un spiediena iekārtu apkalpošana, celtņu operatori, liftu apkalpošana, mežistrāde, atbildīgie speciālisti.

Kontaktinformācija:
Nodaļas vadītāja: Aija Krūmiņa
Tālrunis: 27840717
Adrese: Lāčplēša iela 125 (30. kab.), Rīga
E-pasts: darbadrosiba@buts.lv

Apmācības tiek organizētas sadarbībā ar:
     
Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Specializēto zināšanu kursi tiešsaistē!

2020-05-18
Piesakies TIEŠSAISTES kursam "Specializēto zināšanu apguve darba aizsardzības jomā: Būvniecība, ieguves rūpniecība un karjeru izstrāde” 40 stundas un strādā droši un atbildīgi!
lasīt vairāk

Mācies “Sastatņu montēšana” un “Atbildīgais speciālists par sastatnēm” TIEŠSAISTĒ!

2020-05-18
Sastatnes ir plaši izmantojams aprīkojums būvniecības nozarē.Vai Tu zināji, ka sastatņu montāžu drīkst veikt tikai attiecīgi apmācīti nodarbinātie par sastatnēm atbildīgā speciālista (kurš arī ir atbilstoši apmācīts un kuram jānovērtē izvēlēto sastatņu stiprība un stabilitāte) uzraudzībā?
lasīt vairāk

Hidromanipulatora kursi tiešsaistē!

2020-05-08
Vēlies strādāt ar hidraulisko manipulatoru vai jāiziet atkārtota atestācija un jāpagarina apliecības derīguma termiņš? Piesakies TIEŠSAISTES kursam "Hidromanipulatora operators" 6 stundas vai nokārto atkārtotu atestāciju (tests) 1 stunda un strādā droši un atbildīgi!
lasīt vairāk
Rīga, Darba aizsardzības nodaļa Rīga, Darba aizsardzības nodaļa Rīga, Darba aizsardzības nodaļa Rīga, Darba aizsardzības nodaļa Rīga, Darba aizsardzības nodaļa
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow