background
Balvos
Par nodaļu arrow
Mācību centra BUTS Balvu filiāle piedāvā daudzveidīgas formālās un neformālās izglītības programmas, uzņēmumiem un fiziskām personām. Esam elastīgi un uz sadarbību orientēti, to apliecina mūsu ilgstošā, pozitīvā sadarbība ar dažādiem partneriem gan valsts, gan privātajā sektorā. Ikviens interesents, kas vēlas papildināt savas zināšanas un prasmes tiek laipni gaidīts Balvu filiālē! Mācies pie labākajiem un kļūsti par labāko!

Kontaktinformācija:
Filiāles vadītāja: Sarmīte Deksne
Tālrunis: 27898038
Adrese: Brīvības iela 47, Balvi
E-pasts: gulbene@buts.lv

Apmācības Balvu filiālē tiek rīkotas pēc Jūsu pieprasījuma.
Zvani un piesakies!

Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Mācies E-studiju vidē vai attālināti neizejot no mājām!

2020-03-30
Šis laiks nav vienkāršs, bet mēģinam nezaudēt optimismu un izmantojam šo laiku maksimāli lietderīgi! Mācību centrā BUTS mācību process TURPINĀS un pēc iespējas tas tiek organizēts ATTĀLINĀTI, kā arī piedāvājam vairāk kā 20 izglītības programmas izmantojot BUTS E - studiju vidi.
lasīt vairāk

Klientu ievērībai!

2020-03-16
Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju Covid-19 vīrusa dēļ informējam par izmaiņām visos mūsu aktīvajos mācību procesos.
lasīt vairāk

Uzsāktas praktiskās apmācības grupai “Pavāra palīgs”

2020-03-11
Sātīgi, garšīgi un ar iedvesmu! Tieši tā savas praktiskās nodarbības ir uzsākusi grupa “Pavāra palīgs” Balvu filiālē. Apmācības tika uzsāktas 4.martā un trīs mēnešu garo programmu turpina 10 izglītojamie.
lasīt vairāk
Balvos Balvos Balvos Balvos Balvos
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow