background
Balvos
Par nodaļu arrow
Mācību centra BUTS Balvu filiāle piedāvā daudzveidīgas formālās un neformālās izglītības programmas uzņēmumiem un fiziskām personām. Esam elastīgi un uz sadarbību orientēti, ko apliecina mūsu ilgstošā, pozitīvā sadarbība ar dažādiem partneriem gan valsts, gan privātajā sektorā. Ikviens interesents, kurš vēlas papildināt savas zināšanas un prasmes, tiek laipni gaidīts Balvu filiālē! Mācies pie labākajiem un kļūsti par labāko!

Kontaktinformācija:
Filiāles vadītāja: 
Sarmīte Deksne
Tālrunis: 27898038

Filiāles vadītājas vietniece: 
Daiga Rutka
Tālrunis: 27898034

Filiāles administratore: 
Tīna Brence
Tālrunis28800954

Adrese: Brīvības iela 47, Balvi
E-pasts: gulbene@buts.lv

Apmācības Balvu filiālē tiek rīkotas pēc Jūsu pieprasījuma.
Zvani un piesakies!

Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow
attention

Kursi maijā

2024-04-19
Atrodi sev piemērotākos kursus vai seminārus mācību centrā BUTS. Piesakies kursiem mācību centrā BUTS un iegūsti jaunu pieredzi. Mācies no labākajiem. Attālināti un klātienē.
lasīt vairāk
attention

Jauns e-studiju kurss ar videolekcijām!

2024-02-29
Ja Tava darba ikdiena saistīta ar dokumentu plūsmas organizēšanu un Tu vēlies konstruktīvi un pārskatāmi optimalizēt savu darbu, nāc un uzzini par elektronisko dokumentu izstrādāšanas, uzskaites, saglabāšanas, aprites un izmantošanas kārtību! Kurss pieejams e-vidē, tādēļ viss, kas Tev nepieciešams – vēlme, sev izdevīgs laiks un internets!
lasīt vairāk
new

"Kvalitātes vadība" E-studijās ar videolekcijām (ierakstiem)

2024-01-31
Apgūstot šo kursu, izpratīsi, kā pielietot un analizēt kvalitātes vadības principus, optimizēt procesus un standartus; kā pārvaldīt efektivitātes rīkus un inovāciju risinājumus; pratīsi ieviest, monitorizēt un sistemātiski atjaunināt uzņēmuma kvalitātes vadības sistēmu pēc noteiktajiem organizācijas standartiem un vadības politikas.
lasīt vairāk
Balvos Balvos Balvos Balvos Balvos
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow