background
Liepājas filiāle
Par nodaļu arrow
Liepājā dzimis vējš, piepildās sapņi un dzīvo iespējas un pilsētas dzinējspēks - liepājnieki. Liepāja uzskatāma par kulturālu un tradīcijām bagātu pilsētu, kuras izaugsmi aizvien turpina veicināt iedzīvotāju neizsmeļamā vēlme attīstīt un pierādīt pašiem sevi. Mēs sniedzam viņiem šo iespēju!

Kontaktinformācija:
Filiāles vadītājs:
Andris Plaudis 
Tālrunis: 27898042

Filiāles administratore: 
Anda Vasara 
Tālrunis: 26634173

Adrese: Kungu iela 9, Liepāja
E-pasts: liepaja@buts.lv

Darba laiks:

P.
O.
T.
C.
Pk. 
S.
Sv.

08:30 – 17:30
08:30 – 17:30
08:30 – 17:30
08:30 – 17:30
08:30 – 16:15
brīvdiena
brīvdiena

Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow
hot

Piesakies apmācībām metināšanā! Sākam 5. decembrī!

2022-11-14
BUTS Liepājas filiālē piedāvājam papildināt esošās zināšanas un apgūt jaunas prasmes vairākās metināšanas apguves programmās: Lokmetināšanā ar mehanizēto iekārtu inertās gāzes vidē (MIG); Lokmetināšanā ar volframa elektrodu inertās gāzes vidē (TIG); Lokmetināšanā ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē (MAG); Rokas lokmetinātāja (MMA) metināšanas tehnoloģijā. Piesakies!
lasīt vairāk
hot

Valsts valoda-pamata prasmes līmenis (A2) - no 12. decembra

2022-11-14
Mācību programma "Valsts valoda - pamata prasmes līmenis (A2)" sāksies 12. decembrī. A2 līmenī (pamata līmenis) ir piemērots iesācējiem. Šajā līmenī valodas apguvējs sāk izmantot valodu sociālo funkciju un komunikatīvās darbības īstenošanai. Prot saziņā lietot vienkāršas pieklājības formas, prot apjautāties par saziņas partnera sajūtām un emocionālo stāvokli, uzzināt jaunumus un iegūt citu informāciju, uzdot jautājumus un atbildēt uz jautājumiem par dažādiem tematiem, tiek pilnveidota prasme veidot sarunu, tiek apgūta prasme lietot valodu ceļojuma laikā.
lasīt vairāk
hot

Datorzinības (bez priekšzināšanām). Sākums 22. decembrī!

2022-11-14
Aicinām apgūt "Datorzinības" (bez priekšzināšanām). Mācības sāksies 22. decembrī. Kopējais stundu skaits - 120. Ja Jūs slikti orientējaties datorā vai arī ja Jums vispār nav pieredzes darbā ar to, bet vēlaties kļūt par pārliecinātu tā lietotāju, mācību centrs BUTS ar prieku Jums palīdzēs. Mēs esam izstrādājuši speciālu datoru apguves kursu, ar kura palīdzību Jūs apgūsiet programmu MS Word, MS Excel, MS PowerPoint pamatus, kā arī iemācīsieties viegli orientēties Internet vidē. Piesakies!
lasīt vairāk
Liepājas filiāle Liepājas filiāle Liepājas filiāle Liepājas filiāle Liepājas filiāle
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow