background
Rīga, Komercdarbības nodaļa
Par nodaļu arrow
Komercdarbības nodaļa sniedz izglītojamiem specifiskas zināšanas, kas veicina produktivitāti darba vietā, kā arī sekmē iemaņas sev iemīļotā hobijā. Komercdarbības nodaļa piedāvā apmācības šādās jomās:
  • Būvniecība;
  • Kokapstrāde;
  • Nekustāmais īpašums;
  • Ēdināšana un viesmīlība;
  • Šūto izstrādājumu izgatavošana;
  • Valodas;
  • Floristika;
  • Skaistumkopšana;
  • Projektu vadība. 

Zināšanu un prasmju apguvei piedāvājam arī korporatīvās apmācības, kas veidotas, ievērojot konkrēta uzņēmuma darba specifiku un klienta individuālās vajadzības, vai tās būtu personāla apmācības, kursi pārdošanā vai komunikācijā, kā arī piesaistot kvalificētus nozares profesionāļus. Nodarbību grafiks, ilgums un intensitāte tiek veidots, ņemot vērā klienta vēlmes. 

Komercdarbības nodaļas piedāvājums ir kāpnes Jūsu biznesam!

Kontaktinformācija:
Nodaļas vadītāja: Jolanta Brīnuma
Tālrunis: 28606877 

Administratore:
Anita Amantova
Tālrunis: 27898006

E-pasts: komercdarbiba@buts.lv
Adrese: Rīga, Meža iela 7

Apmācības tiek organizētas sadarbībā ar:

Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow
attention

Kursi augustā

2022-07-29
Spied uz attēla, izvēlies savu kursu un piesakies!
lasīt vairāk
hot

Kokgriešanas pamati - 8. augustā

2022-07-25
Ja Tev patīk darboties ar koku un izgatavot dažādus interesantus sadzīves priekšmetus, aicinām pieteikties kursos “Kokgriešanas pamati”. Kursos apgūsi visu par izmantojamiem instrumentiem, to pielietošanu un izmantošanu, uzzināsi par dažādu kokmateriālu īpašībām un varēsi attīstīt savu meistarību kokgriešanā. Kursu sākums - 8. augustā. Piesakies!
lasīt vairāk
hot

Mēbeļu restaurācija - 3. augustā

2022-07-25
Gribi atjaunot mēbeles, iedot tām otru dzīvi, bet nezini kā? Piesakies uz “Mēbeļu restaurācijas’’ kursiem, kur pieredzējuša meistara pavadībā varēsi atjaunot sevis izvēlētu lietu. Kursos uzzināsi par izmantojamiem materiāliem un dažādām pielietojamām tehnikām restaurēšanas procesā, kā arī dažādus meistarstiķus ar kuriem labprāt padalīsies meistars. Sākums - 3. augustā.
lasīt vairāk
Rīga, Komercdarbības nodaļa Rīga, Komercdarbības nodaļa Rīga, Komercdarbības nodaļa Rīga, Komercdarbības nodaļa Rīga, Komercdarbības nodaļa
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow