background
Rīga, Komercdarbības nodaļa (Autoremonts, Būvniecība, Kokapstrāde)
Par nodaļu arrow
Komercdarbības nodaļa sniedz izglītojamiem specifiskas zināšanas, kas veicina produktivitāti darba vietā, tā arī sekmē iemaņas sev iemīļotā hobijā. Komercdarbības nodaļa piedāvā apmācības sekojošās jomās:
  • Autoremonts;
  • Būvniecība;
  • Kokapstrāde;
  • Nekustāmais īpašums;
  • Ēdināšana un viesmīlība;
  • Šūto izstrādājumu izgatavošana;
  • Valodas;
  • Floristika;
  • Skaistumkopšana;
  • Projektu vadība. 

Zināšanu un prasmju apguvei piedāvājam arī korporatīvās apmācības, kas veidotas, ievērojot konkrēta uzņēmuma darba specifiku un klienta individuālās vajadzības, vai tās būtu personāla apmācības, kursi pārdošanā vai komunikācijā, kā arī piesaistot kvalificētus nozares profesionāļus. Nodarbību grafiks, ilgums un intensitāte tiek veidots, ņemot vērā klienta vēlmes. 

Komercdarbības nodaļas piedāvājums ir kāpnes Jūsu biznesam!

Kontaktinformācija:
Nodaļas vadītāja: Ilze Cekule, T.: 28606877, 27898006
E-pasts: komercdarbiba@buts.lv
Adrese: Rīga, Meža iela 7

Apmācības tiek organizētas sadarbībā ar:

 
Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Pieprasītākais mācību kurss – Mēbeļu restaurācija!

2020-05-06
Ja arī Tu vēlies restaurēt mēbeles pašu spēkiem, tad nāc un piesakies kursam “Mēbelu restaurācija” 80 stundas un piešķir senām, mīļām mēbelēm otru dzīvi!
lasīt vairāk

Apgūsti obligātos higiēnas minimuma kursus ATTĀLINĀTI!

2020-04-30
"Skaistumkopšanas pakalpojumu sniegšanai noteiktās minimālās higiēnas prasības" 12 stundas un “Tetovēšanas un pīrsinga pakalpojumu sniegšanai noteiktās minimālās higiēnas prasības” 18 stundas!
lasīt vairāk

SĀKAS MĀCĪBAS "DEZINFEKTORA APMĀCĪBU PROGRAMMA" ATTĀLINĀTI!

2020-04-24
Vai Tev jau ir darbam derīga apliecība? MK noteikumi Nr.618 „Dezinfekcijas, dezinsekcijas un deratizācijas noteikumi” nosaka, ka profilaktiskās dezinfekcijas, dezinsekcijas un deratizācijas pakalpojumus objektā vai teritorijā veic īpaši apmācīts darbinieks – dezinfektors, kuram ir vidējā izglītība vai profesionālā pamatizglītība un kurš ir apguvis dezinfektora mācību programmu.
lasīt vairāk
Rīga, Komercdarbības nodaļa (Autoremonts, Būvniecība, Kokapstrāde) Rīga, Komercdarbības nodaļa (Autoremonts, Būvniecība, Kokapstrāde) Rīga, Komercdarbības nodaļa (Autoremonts, Būvniecība, Kokapstrāde) Rīga, Komercdarbības nodaļa (Autoremonts, Būvniecība, Kokapstrāde) Rīga, Komercdarbības nodaļa (Autoremonts, Būvniecība, Kokapstrāde)
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow