background
Aktualitātesarrow
Aicinām apmeklēt mācību centra

Aicinām apmeklēt mācību centra "BUTS" stendu izstādē “Tech Industry 2018” (29.11-01.12.18.)

02.09.2018

No 29. novembra līdz 1. decembrim mācību centrs “BUTS” aicina nozares speciālistus un interesentus uz mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, ražošanas materiālu, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstādi “Tech Industry 2018” (Ķīpsalā), kas ir gada nozīmīgākais un lielākais rūpnieciskās ražošanas projekts Baltijā.

Ar prieku paziņojam, ka šogad mācību centrs “BUTS” piedāvā īpašu izaicinājumu un iespēju – METINĀTĀJU KONKURSU! Konkursa dalībniekiem būs iespēja pierādīt savas profesionālās iemaņas. Prasmīgākos uzdevumu veicējus gaida lieliskas balvas no mācību centra “BUTS”  un mūsu sadarbības partneriem. Meistarīgākais sava amata pratējs saņems konkursa galveno balvu – metināšanas iekārtu, MIGATRONIC Rallymig161i (MIG/MAG/MMA/TIG)!


Izstādes apmeklētājiem “BUTS” stendā būs iespēja uzzināt par apmācību iespējām metināšanas, vēdināšanas un kondicionēšanas, enerģētikas un citās nozarēs, uzklausīt ekspertu padomus un konsultācijas, kā arī izmēģināt jauno metināšanas aprīkojumu no mūsu sadarbības partnera “Migatronic”.


Konkursa pamatnoteikumi:
•    Konkursā var piedalīties jebkurš interesents, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu.
•    Dalībniekam noteiktā laika posmā būs jāizpilda uzdevums, kuru sagatavos konkursa organizētājs.
•    Dalībnieks konkursā var piedalīties tikai vienu reizi.
•    Konkursā liegts piedalīties izstādes dalībniekiem.


Sīkāka informācija par konkursu: NolikumsMācību centrs „BUTS” jau vairāk kā 26 gadus ir tālākizglītības pakalpojumu līderis un piedāvā akreditētas profesionālās apmācības, zināšanu atjaunošanas un kvalifikācijas programmas, dažādus kompetenču kursus, kā arī iespēju iegūt oficiāli atzītu profesionālāks kvalifikācijas apliecinājumu 1 dienas laikā.