background
Mācies klātienē vai tiešsaistē! Mācies tiešsaistē un klātienē! Mācies e-vidē, tiešsaistē vai klātienē! Mācies e-vidē! Mācies klātienē vai tiešsaistē! Mācies pie labākajiem - kļūsti par labāko! Mācies klātienē vai tiešsaistē!
Loading
Vārda dienas: Ildze, Ilze, Izolde
Loading
Profesionāls Drēbnieks
20.01.2021
Profesionāls Drēbnieks
Vai zināji, ka Kārlu Lāgerfeldu un Īvu Senlorānu, pasaules slavu ieguvušos modes dizainerus un apģērbu ražotājus, vieno – izglītība modes industrijā? Jā, tieši uzcītīgs darbs, vēlme iegūt profesionālas zināšanas apģērbu ražošanas un radīšanas industrijā veicināja viņu panākumus industrijā! Ne velti Kārls Lāgerfelds izteicās: “Piebāz savu galvu ar zināšanām!”, arī mēs ticam, ka zināšanas ir ceļš uz panākumiem! Pievienojies vai papildini savas zināšanas apģērba ražošanas industrijā, iegūstot profesiju kas nekad nezaudēs savu aktualitāti un darba tirgū pieprasījumu pēc zinošiem speciālistiem.
lasīt vairāk
Digitālais mārketings Talsos!
07.01.2021
Digitālais mārketings Talsos!
Digitālais mārketings – termins, kas apzīmē interaktīvā un segmentētā mārketinga pielietošanu preču vai pakalpojumu popularizēšanā, klientu piesaistē un noturēšanā, izmantojot tehnoloģiskās iespējas, kā SEO (meklētāju rīku optimizācija), SEM (meklēšanas platformu mārketings), satura mārketings, viedokļu līderu mārketings, SMM (sociālo mediju mārketings), un citas plašās iespējas ko sniedz mūsdienu tehnoloģiju iespējas.
lasīt vairāk
Ieviesti stingrāki ierobežojumi no 21. decembra līdz 11. janvārim.
18.12.2020
Ieviesti stingrāki ierobežojumi no 21. decembra līdz 11. janvārim.
Covid-19 izplatības ierobežošanai valdība nolēma ieviest stingrākus ierobežojumus no 21. decembra līdz 11. janvārim.
lasīt vairāk