background
Rīga, Metināšanas, sanitārtehnikas, vēdināšanas, kondicionēšanas un autoremonta nodaļa
Par nodaļu arrow
Metināšanas, sanitārtehnikas, vēdināšanas, kondicionēšanas un autoremonta nodaļas piedāvājuma klāsts aptver visu populāro metināšanas veidu, sanitārtehnikas un autoremonta apmācības konkrētu prasmju attīstīšanas programmās. Sniedz iespēju apgūt augstvērtīgas profesionālās zināšanas, kas nodrošina veicamo darbu efektivitāti.
Nodaļas piedāvājums ietver arī speciālistu sagatavošanu starptautiska metinātāja sertifikāta iegūšanai, atbilstoši vienota Eiropas standarta EN ISO 9606 prasībām.

Lasīt vairāk par metināšanas veidiem TIG, MIG/MAG, MMA, OAW

Kontaktinformācija: 
Nodaļas vadītājs: 
Jānis Avots 
Tālrunis: 27898016

Lietvede-administratore: 
Marta Šalma 
Tālrunis: 27898031

Adrese: Rīga, Meža iela 7
E-pasts: metalapstrade@buts.lv 

Apmācības tiek organizētas sadarbībā ar:
                                     
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow
new

Apmeklē BUTS stendu izstādē "Tech Industry 2022"

2022-05-14
Mācību centrs BUTS no 19. līdz 21. maijam piedalīsies starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, ražošanas materiālu, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstādē “Tech Industry 2022”, kas notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā. Šī izstāde ir ir gada nozīmīgākais un lielākais rūpnieciskās ražošanas projekts Baltijā!
lasīt vairāk
hot

Lokmetinātājs metināšanā ar volframa elektrodu inertās gāzes vidē (TIG)

2022-04-19
Mācību centrā BUTS vari apgūt profesiju "Lokmetinātājs metināšanā ar volframa elektrodu inertās gāzes vidē" (TIG)! Mācību sākums - 16. maijā. Stundu skaits - 40 vai 80, vai 160. Piesakies!
lasīt vairāk
hot

Lokmetinātājs metināšanā ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē" (MAG)

2022-04-19
Mācību centrā BUTS vari apgūt profesiju "Lokmetinātājs metināšanā ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē" (MAG)! Mācību sākums 19. maijā! Stundu skaits - 40 vai 80, vai 160. Piesakies!
lasīt vairāk
Rīga, Metināšanas, sanitārtehnikas, vēdināšanas, kondicionēšanas un autoremonta nodaļa Rīga, Metināšanas, sanitārtehnikas, vēdināšanas, kondicionēšanas un autoremonta nodaļa Rīga, Metināšanas, sanitārtehnikas, vēdināšanas, kondicionēšanas un autoremonta nodaļa Rīga, Metināšanas, sanitārtehnikas, vēdināšanas, kondicionēšanas un autoremonta nodaļa Rīga, Metināšanas, sanitārtehnikas, vēdināšanas, kondicionēšanas un autoremonta nodaļa
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow