background
Rīga, Metināšanas, sanitārtehnikas, vēdināšanas un kondicionēšanas nodaļa
Par nodaļu arrow
Metināšanas, sanitārtehnikas, vēdināšanas un kondicionēšanas nodaļas piedāvājuma klāsts aptver visu populāro metināšanas veidu un sanitārtehnikas apmācības konkrētu prasmju attīstīšanas programmās. Sniedz iespēju apgūt augstvērtīgas profesionālās zināšanas, kas nodrošina veicamo darbu efektivitāti.
Nodaļas piedāvājums ietver arī speciālistu sagatavošanu starptautiska metinātāja sertifikāta iegūšanai, atbilstoši vienota Eiropas standarta EN ISO 9606 prasībām.

Lasīt vairāk par metināšanas veidiem TIG, MIG/MAG, MMA, OAW

Kontaktinformācija:
Nodaļas vadītājs: Nikolajs Demidovs
Tālrunis: 27898016
E-pasts: metalapstrade@buts.lv

Apmācības tiek organizētas sadarbībā ar:
                                
          
Google maps loading..
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow

Mācies E-studiju vidē neizejot no mājām!

2020-03-30
Šis laiks nav vienkāršs, bet mēģinam nezaudēt optimismu un izmantojam šo laiku maksimāli lietderīgi! Mācību centrā BUTS mācību process TURPINĀS un pēc iespējas tas tiek organizēts ATTĀLINĀTI, piedāvājot vairāk kā 20 izglītības programmas izmantojot BUTS E - studiju vidi.
lasīt vairāk

Klientu ievērībai!

2020-03-16
Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju Covid-19 vīrusa dēļ informējam par izmaiņām visos mūsu aktīvajos mācību procesos.
lasīt vairāk

Kvalifikācija: "Lokmetinātājs metināšanā ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē (MAG)"

2020-02-21
Šodien Rīgā, Metināšanas nodaļā eksāmenu veiksmīgi nokārtoja 8 metinātāji un ieguva jaunu kvalifikāciju profesijā “Lokmetinātājs metināšanā ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē (MAG)”. Programma tika apgūta ESF projekta Nr. 8.4.1.0/10I/001 "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" 4.kārtas ietvaros - mācoties darba dienu vakaros, 6 mēnešu laikā.
lasīt vairāk
Rīga, Metināšanas, sanitārtehnikas, vēdināšanas un kondicionēšanas nodaļa Rīga, Metināšanas, sanitārtehnikas, vēdināšanas un kondicionēšanas nodaļa Rīga, Metināšanas, sanitārtehnikas, vēdināšanas un kondicionēšanas nodaļa Rīga, Metināšanas, sanitārtehnikas, vēdināšanas un kondicionēšanas nodaļa Rīga, Metināšanas, sanitārtehnikas, vēdināšanas un kondicionēšanas nodaļa
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow