background
Rīga, Metināšanas, sanitārtehnikas un autoremonta nodaļa
Par nodaļu arrow
Metināšanas, sanitārtehnikas un autoremonta nodaļas piedāvājuma klāsts aptver visu populāro metināšanas veidu, sanitārtehnikas un autoremonta apmācības konkrētu prasmju attīstīšanas programmās. Sniedz iespēju apgūt augstvērtīgas profesionālās zināšanas, kas nodrošina veicamo darbu efektivitāti.
Nodaļas piedāvājums ietver arī speciālistu sagatavošanu starptautiska metinātāja sertifikāta iegūšanai, atbilstoši vienota Eiropas standarta EN ISO 9606 prasībām.

Lasīt vairāk par metināšanas veidiem TIG, MIG/MAG, MMA, OAW

Kontaktinformācija: 
Nodaļas vadītājs: 
Jānis Avots 
Tālrunis: 27898016

Lietvede-administratore: 
Marta Šalma 
Tālrunis: 27898031

Adrese: Rīga, Meža iela 7
E-pasts: metalapstrade@buts.lv 

Apmācības tiek organizētas sadarbībā ar:
                                                    
Aplūkot atsauksmes
Pievienot atsauksmi
Aktualitātesarchivearrow
hot

Seminārs “Gaisa apmaiņa telpās. Metodika un praktiskie aspekti”

2022-12-05
15. decembrī, no 13.00 līdz 17.00, attālināti, notiks profesionālās pilnveides seminārs “Gaisa apmaiņa telpās. Metodika un praktiskie aspekti”. Gaisa apmaiņas aprēķinu kritēriji un metodes, praktiskie piemēri un faktori, gaisa apmaiņas ietekme uz komforta apstākļiem, energoefektivitātes un tehniski - ekonomiskiem parametriem un vēl daudz ko citu uzzināsi šajā seminārā! Semināra autors un lektors - Dmitrijs Ivancovs. Dalības maksa: 80 EUR (PVN iekļauts). Semināra programma novērtēta ar 4 profesionālās pilnveides punktiem. PIESAKIES: metalapstrade@buts.lv vai 27898031.
lasīt vairāk
hot

Apgūsti automobiļu krāsošanas tehnoloģiju, fizioterapiju metinātājiem vai iegūsti metinātāja sertifikātu!

2022-11-24
Dodies soli tālāk - apgūsti Automobiļu krāsošanas tehnoloģiju, fizioterapiju metinātājiem vai iegūsti Metinātāja sertifikātu! Pieteikties vari, zvanot uz 27898016, 27898031 vai rakstot e-pastu: metalapstrade@buts.lv.
lasīt vairāk
hot

Kļūsti par katlu operatoru! Apgūsti vara cauruļu lodēšanu un ventilācijas, apkures un gaisa kondicionēšanas sistēmu apkalpošanu!

2022-11-23
Pieprasījums pēc prasmīgiem speciālistiem nozarēs, kas saistās ar iekārtu apkalpošanu, montāžu un vadīšanu pieaug ar katru dienu. Esi priekšā citiem un iegūsti nepieciešamās prasmes jau šodien! Pieteikties vari mūsu mājaslapā www.buts.lv, zvanot uz 27898016, 27898031 vai rakstot e-pastu: metalapstrade@buts.lv.
lasīt vairāk
Rīga, Metināšanas, sanitārtehnikas un autoremonta nodaļa Rīga, Metināšanas, sanitārtehnikas un autoremonta nodaļa Rīga, Metināšanas, sanitārtehnikas un autoremonta nodaļa Rīga, Metināšanas, sanitārtehnikas un autoremonta nodaļa Rīga, Metināšanas, sanitārtehnikas un autoremonta nodaļa
Aktuālie kursi un nodarbībasarrow