background
Aktualitātesarrow
Veiksmīgi izmantota ES fondu sniegtā apmācību iespēja! Veiksmīgi izmantota ES fondu sniegtā apmācību iespēja!

Veiksmīgi izmantota ES fondu sniegtā apmācību iespēja!

01.03.2018

Februārī “BUTS” Liepājas filiālē mācības beidza viena no ES fondu pieaugušo izglītības projekta "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveides" 1. pieteikumu kārtas apmācību grupām programmā ”Mājas lapu veidošana”.

Kursanti apguva mājas lapu veidošanas pamatus “HTML5” un “Javascript” izmantošanu sarežģītāku mājas lapu veidošanā. Tika apgūts mājas lapu hostings, mājas lapu administrēšana, kā arī lapas izveide tiešsaistē, izmantojot platformas. Iegūtās zināšanas tiks izmantotas gan  individuālā biznesa reklāmas iespēju pilnveidošanai, gan nodarbēm brīvajā laikā.
Mācību noslēguma dienā pasniedzēju Aiju Kupču sagaidīja patīkams pārsteigums – asprātīga pateicības dāvana par iegūtajām zināšanām no grupas kursantiem.
Sakām paldies pasniedzējai par ieguldīto darbu un kursantiem par apmācību iespēju izvēli, piesakoties mācībām Liepājas filiālē.
Atgādinām, ka šis projekts paver iespēju apgūt jaunas zināšanas vai pilnveidot esošās strādājošiem ar tikai 10% mācību maksas līdzmaksājumu, jo pārējo maksu sedz ES fondi un valsts!
Aicinām interesentus sekot līdzi aktualitātēm gan par šo projektu, gan citām mācību iespējām!


atpakaļ