background
Aktualitātesarrow
Mācību centra “BUTS” Jelgavas filiāle “Mašīnbūves un metālapstrādes” biznesa forumā Mācību centra “BUTS” Jelgavas filiāle “Mašīnbūves un metālapstrādes” biznesa forumā Mācību centra “BUTS” Jelgavas filiāle “Mašīnbūves un metālapstrādes” biznesa forumā Mācību centra “BUTS” Jelgavas filiāle “Mašīnbūves un metālapstrādes” biznesa forumā Mācību centra “BUTS” Jelgavas filiāle “Mašīnbūves un metālapstrādes” biznesa forumā Mācību centra “BUTS” Jelgavas filiāle “Mašīnbūves un metālapstrādes” biznesa forumā Mācību centra “BUTS” Jelgavas filiāle “Mašīnbūves un metālapstrādes” biznesa forumā Mācību centra “BUTS” Jelgavas filiāle “Mašīnbūves un metālapstrādes” biznesa forumā

Mācību centra “BUTS” Jelgavas filiāle “Mašīnbūves un metālapstrādes” biznesa forumā

23.02.2018

No 22. līdz 23. februārim Jelgavā norisinājās LIAA rīkotais “Mašīnbūves un metālapstrādes biznesa forums”. Piektdien mācību centra “BUTS” Jelgavas filiāle foruma ietvaros uzņēma viesus no LIAA un ārvalstu (Somija, Francija, Vācija) metālapstrādes un citu nozaru uzņēmumiem un organizācijām. Informatīvās ekskursijas laikā Jelgavas filiāles vadītāja Ingrīda Ābolkalna iepazīstināja ar “BUTS” darbības mērķiem un virzieniem, populārākajām mācību nozarēm (Enerģētika, Metālapstrāde, Šūšana, Ēdināšana u.c.), mācību centra materiāli tehnisko bāzi, modernajām nodarbību telpām un sniedza atbildes uz viesu jautājumiem par mācību norisi, projektiem un izaicinājumiem.

Jelgava ir plaukstoša pilsēta – pēdējo 10 gadu laikā ir palielinājies ražošanas un apstrādes uzņēmumu skaits, attīstījusies infrastruktūra, kā arī audzis pieprasījums pēc kvalificētiem darbiniekiem dažādās jomās. Līdz ar to augusi arī pieaugušo tālākizglītības nozīme.
Mācību centrs “BUTS” nodrošina mācību risinājumus gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, pielāgojot mācību programmas tieši konkrētā uzņēmuma prasībām, kā arī nodrošina mācību programmas NVA kuponu saņēmēju apmācībām.
atpakaļ