background
Aktualitātesarrow
Aktīvais ziemas mācību laiks Kuldīgā. Aktīvais ziemas mācību laiks Kuldīgā.

Aktīvais ziemas mācību laiks Kuldīgā.

29.01.2018

Ziemas sezona ir aktīva dažādu kursu apguvē mācību centra “BUTS “ Kuldīgas filiālē. Šoreiz vēlamies pastāstīt par “Mazumtirdzniecības komercdarbinieku” un “Sociālās aprūpes” mācību grupām.


Kuldīgas filiālē norit raits mācību process.  Ar NVA finansējuma atbalstu šobrīd mācību centra  “BUTS” Kuldīgas filiālē  “Mazumtirdzniecības komercdarbinieka”  profesiju  960 stundu garumā apgūst 6 dalībnieces. Grupa cītīgi mācās jau no 2017. gada 15. novembra un pēc Valsts eksāmenu veiksmīgas nokārtošanas (šī gada 11. maijā) saņems Trešā profesionālā kvalifikācijas līmeņa apliecību. Liela daļa no mācību programmas apgūta, bet šobrīd vēl jāuzkrāj aktīvi zināšanas, lai tās pārbaudītu un  izmantotu kvalifikācijas praksē pirms diploma iegūšanas.  Novēlēsim veiksmi!

Sociālā aprūpe:

Kuldīgā viena no pieprasītākām apmācību programmām ir  Sociālā aprūpe. Iegūtās zināšanas dalībnieki var pielietot darbā kā sociālās aprūpes sfērā , tā arī ikdienā,  kopjot sev tuvus un slimus ģimenes locekļus.  Katru gadu  tiek nokomplektētas vairākas grupas.  Un šogad no 18. janvāra mācības uzsāka 11 grupas dalībnieces. Ar savām plašajām zināšanām Sociālā darba organizēšanā dalās sociālā darba speciāliste, ārsta palīgs un ilggadēja  pasniedzēja Inese Ivāne.

Vēlam mērķtiecību un izturību grupu kursantiem. Ceram, ka apgūtās zināšanas tiks izmantotas veiksmīgi nokārtojot gala pārbaudījumus un tālāk - profesionālajā dzīvē.

Foto: mācību grupasatpakaļ