background
Aktualitātesarrow
Rēzeknieši aktīvi izmanto iespēju mācīties!

Rēzeknieši aktīvi izmanto iespēju mācīties!

24.01.2018

Mācību centra “BUTS” Rēzeknes filiālē gads iesācies ražīgā un saspringtā darbā, cītīgi strādājot pie Pieaugušo apmācības projekta 1.kārtas programmas apmācību uzsākšanas un kvalitatīvas novadīšanas. Ņemot vērā, ka šis projekts paver iespēju apgūt jaunas zināšanas vai pilnveidot esošās strādājošiem ar tikai 10% mācību maksas līdzmaksājumu, jo pārējo maksu sedz ES fondi un valsts, interese par šo piedāvājumu ir patiešām liela!

Janvārī, Rēzeknes filiālē 5 apmācību grupās ar 35 dalībniekiem sastāvā apgūst tādās mācību programmas kā “Darba drošība ceļu būvē”, “Izprast un lasīt procesa specifikāciju un citu tehnisko dokumentāciju”, “Bīstamo koku gāšana”, “Darbs augstumā, sastatņu montāža un demontāža” un “Hidromanipulatora operators”.

Ja nepaspējāt pieteikties projekta 1.kārtai, nepalaidiet garām otru iespēju, jo jau šī gada martā ir plānota pieteikšanās projekta 2. kārtas apmācību programmām. Informējiet mūs par savu interesi dalībai šajā projektā un mēs ar jums sazināsimies, tiklīdz būs uzsākta pieteikšanās. 

Aicinām rēzekniešus un citu novadu iedzīvotājus sekot līdzi aktualitātēm gan par šo projektu, gan citām mācību iespējām - mēs būsim priecīgi sagaidīt atkal jaunus pieteikumus mācībām! atpakaļ