background
Aktualitātesarrow
Liepājnieki aktīvi izmanto iespēju mācīties!

Liepājnieki aktīvi izmanto iespēju mācīties!

24.01.2018

Mācību centra “BUTS” Liepājas filiālē gads iesācies ražīgā un saspringtā darbā, cītīgi strādājot pie Pieaugušo apmācības projekta 1.kārtas programmas apmācību uzsākšanas un kvalitatīvas novadīšanas. Ņemot vērā, ka šis projekts paver iespēju apgūt jaunas zināšanas vai pilnveidot esošās strādājošiem ar tikai 10% mācību maksas līdzmaksājumu, jo pārējo maksu sedz ES fondi un valsts, interese par šo piedāvājumu ir patiešām liela!

Janvārī, Liepājas filiālē 15 apmācību grupās ar vairāk kā 170 dalībniekiem sastāvā apgūst tādās mācību programmas kā “Darbs augstumā”, “Ēku energoefektivitātes pamati”, “Iepirkšanas loģistika - izejvielu un materiālu piegāde”, “Stropētājs”, “Tilta celtņa operators” un “Mājas lapu veidošana”. 

Ja nepaspējāt pieteikties projekta 1.kārtai, nepalaidiet garām otru iespēju, jo jau šī gada martā ir plānota pieteikšanās projekta 2. kārtas apmācību programmām. Informējiet mūs par savu interesi dalībai šajā projektā un mēs ar jums sazināsimies, tiklīdz būs uzsākta pieteikšanās. 

Aicinām liepājniekus sekot līdzi aktualitātēm gan par šo projektu, gan citām mācību iespējām arī mūsu facebook proflilā  - mēs būsim priecīgi sagaidīt atkal jaunus pieteikumus mācībām!atpakaļ