background
Aktualitātesarrow

Gada izskaņa – darbīgs laiks Valmierā!

18.01.2018

Aizvadītā gada nogale mācību centrā “BUTS” Valmieras filiālē bija ļoti darbīga un rosīga. Īsi pirms Ziemassvētkiem apmācības beidza piecas “Šūšanas pamatu ” kursantes, kuras 80 stundu programmā bija paguvušas šūšanai nepieciešamās pamata prasmes. Kursa laikā meitenēm bija jāuzmodelē un jāuzšuj 3 tērpi - svārki, bikses un kleita.

Pirmajā nodarbībā no kursantēm, nereti nākas dzirdēt “Būs traki! Es nekad neesmu šuvusi. Vai Jūsu pieredzē ir bijuši kursanti, kuri nenokārto gala pārbaudījumu šūšanā?”. Bailes ir liekas, un gala rezultātā visas meitenes pēc 80 stundu programmas apgūšanas ir gatavas atrādīt savus darinātos tērpus.

28. decembrī Valmieras filiālē mācības beidza 9 kursantes, kuras ieguva kvalifikāciju “Lietvedis”. Mācību programmā tiek apgūti dažādi mācību priekšmeti, piemēram, lietvedība, personāllietas un personāla vadība, datormācība, biroja darba organizācija un citi svarīgi mācību priekšmeti, kuri jāapgūst šīs profesijas pārstāvjiem, kā arī izieta 240 stundu prakse kādā uzņēmumā vai iestādē.

Pēc visa iepriekš minētā, šķiet, ka mācās tikai sievietes, tā nebūt nav! Gada nogalē jaunas zināšanas apguva arī puiši, mācījās gan autokrāvēju, gan elektrorāvēju vadītāji, gan sastatņu montētāji, kā arī atbildīgie speciālisti par sastatņu montēšanu.

Novēlam visiem interesentiem arī Jaunajā gadā turpināt aktīvo zināšanu apguvi!atpakaļ