background
Aktualitātesarrow
SVARĪGI projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” iesaistītajiem!

SVARĪGI projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” iesaistītajiem!

21.12.2017

Mācības pirmās kārtas programmās varētu sākties 2018. gada janvāra beigās vai februāra sākumā. Šobrīd iepriekš neparedzētu tehnisku iemeslu dēļ Valsts ieņēmumu dienestā (VID) ir aizkavējusies mācībām pieteikušos personu nodarbinātības statusa pārbaude. Taču darām visu iespējamo, lai pēc iespējas ātrāk varētu uzsākt mācības.

Tiklīdz Valsts izglītības aģentūra saņems mācību uzsākšanai nepieciešamo nodarbinātības statusa izvērtējuma informāciju no VID, tā nekavējoties informēs izglītības iestādes par pārbaudes rezultātiem. Sagaidāms, ka iedzīvotāji, kas iesnieguši mācību pieteikumu, janvāra laikā no izglītības iestādes saņems mācību pieteikuma apstiprinājumu, lai varētu  doties slēgt mācību līgumu, veikt līdzmaksājumu un uzsākt mācības.

Kā jau ziņots, pirmajā pieteikšanās kārtā pieaugušo izglītības projektā "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" saņemti 6067 pieteikumi mācībām četrās prioritārajās nozarēs visā Latvijā. Tā kā aptuveni desmitā daļa interesentu, kas vēlējušies mācīties ar ES fondu atbalstu, pieteikumus mācībām iesnieguši vairākās izglītības programmās un mācību iestādēs, pirmajā kārtā kopā pieteikušies 5565 iedzīvotāji.


INFORMĀCIJAS AVOTS

INFORMĀCIJA PAR PROJEKTUatpakaļ