background
Aktualitātesarrow
Karjeras pasākums skolēniem mācību centrā “BUTS” –  nākotnei un izaugsmei! Karjeras pasākums skolēniem mācību centrā “BUTS” –  nākotnei un izaugsmei! Karjeras pasākums skolēniem mācību centrā “BUTS” –  nākotnei un izaugsmei! Karjeras pasākums skolēniem mācību centrā “BUTS” –  nākotnei un izaugsmei! Karjeras pasākums skolēniem mācību centrā “BUTS” –  nākotnei un izaugsmei! Karjeras pasākums skolēniem mācību centrā “BUTS” –  nākotnei un izaugsmei! Karjeras pasākums skolēniem mācību centrā “BUTS” –  nākotnei un izaugsmei!

Karjeras pasākums skolēniem mācību centrā “BUTS” – nākotnei un izaugsmei!

14.12.2017

Novembra pirmajā pusē mācību centra “BUTS” nodaļas Meža ielā 7 uzņēma skolēnus karjeras pasākuma ietvaros. Šādi pasākumi ir kļuvuši regulāri un to mērķis ir skolēnos radīt interesei par praktisku un noderīgu iemaņu apguvi, rosināt zinātkāri un vēlmi apgūt ko jaunu un lietderīgu.

Skolēni guva ieskatu Celtniecības, Kokapstrādes, Metināšanas, Autoremonta, Ēdināšanas, Floristikas un Skaistumkopšanas nozaru mācību procesā. Dalībnieki uzklausīja praktiķus – pasniedzējus un nodaļu vadītājus, kuri ikdienā ir visciešāk saistīt ar apmācību norisi un būtību. Skolēni klātienē iepazinās ar mācību aprīkojumu – automašīnas, kokapstrādes galdi, metināšanas aparāti, mainīgā būvniecības studija, mācību virtuve, skaistumkopšanas salons u.c.

Karjeras pasākums noslēdza vikrotīna par interesantākajiem ar mācībām saistītājiem faktiem, uzvarētājs tika apbalvots ar “BUTS” 2018. gada sienas kalendāru.

Ņemot vērā arvien pieaugušo interesi par praktisku iemaņu apgūšanu jauniešu vidū, mācību centrs “BUTS” Rīgā piedāvā skolēniem pielāgotas mācību programmas dažādās nozarēs. Aicinām skolēnus, vecākus un izglītības iestādes apsvērt šādu praktisku, interesantu un kvalitatīvu nodarbību iekļaušanu savā ikdienā!


atpakaļ