background
Aktualitātesarrow
Profesionālās kvalifikācijas eksāmens Jēkabpils filiālē – “Manikīra pedikīra speciālists” (14.11.17.) Profesionālās kvalifikācijas eksāmens Jēkabpils filiālē – “Manikīra pedikīra speciālists” (14.11.17.) Profesionālās kvalifikācijas eksāmens Jēkabpils filiālē – “Manikīra pedikīra speciālists” (14.11.17.) Profesionālās kvalifikācijas eksāmens Jēkabpils filiālē – “Manikīra pedikīra speciālists” (14.11.17.) Profesionālās kvalifikācijas eksāmens Jēkabpils filiālē – “Manikīra pedikīra speciālists” (14.11.17.)

Profesionālās kvalifikācijas eksāmens Jēkabpils filiālē – “Manikīra pedikīra speciālists” (14.11.17.)

21.11.2017

Valsts svētku nedēļa Jēkabpils filiālē nesa vēl vienu iemeslu svinībām: 14. novembrī profesionālās kvalifikācijas eksāmenu kursā “Manikīra un pedikīra speciālists” kārtoja četras jaunās profesionāles, iegūstot profesionālās kvalifikācijas apliecību!

480 stundu profesionālās kvalifikācijas kursa laikā tika apgūtas nepieciešamās prasmes un zināšanas, kvalitatīvai un pilnvērtīgai manikīra un pedikīra speciālista darbībai.
Kursantes apguva manikīra un pedikīra darba tehnoloģiju, materiālmācību, sanitāriju un higiēnu, saskarsmi, krāsu un stila mācību, komercdarbības pamatus, kā arī nostiprināja iegūstās zināšanas kvalifikācijas praksē.

Manikīra un pedikīra speciālists var strādāt skaistumkopšanas uzņēmumos kā arī veidot savu karjeru uzsākot savu uzņēmējdarbību.
Novēlam kursantēm veiksmi, panākumus un daudz apmierinātu klientu izvēlētajā darbības jomā!

Ja esat kompetents manikīra un pedikīra speciālista profesijā, bet jums nav profesionālās kvalifikācijas atzinuma, aicinām izmantot iespēju un iegūsti kvalifikāciju 1 dienas laikā!


atpakaļ