background
Aktualitātesarrow
Profesionālās kvalifikācijas eksāmens Jēkabpils filiālē - Frizieris Profesionālās kvalifikācijas eksāmens Jēkabpils filiālē - Frizieris Profesionālās kvalifikācijas eksāmens Jēkabpils filiālē - Frizieris

Profesionālās kvalifikācijas eksāmens Jēkabpils filiālē - Frizieris

11.10.2017

Rudens sākums mācību centra “BUTS” Jēkabpils filiālē noris veiksmīgā eksāmenu zīmē. Septembra beigās pēc pabeigta mācību kursa pasniedzējas Ilonas Šmeises vadībā un veiksmīgi nokārtotiem pārbaudījumiem profesionālo kvalifikāciju ieguva 3 frizieres.


Friziera profesija ir viena no ilgtspējīgākajām un pieprasītākajām profesijām. Šis pakalpojums ir bijis nepieciešams visos laikos un vietās, turklāt attīstoties “Brarber-shop” kultūrai, friziera amats ir kļuvis prestižs. Frizieris ir dinamiska, mainīga un ļoti radoša profesija - klientu prasības aug un modes tendences mainās ātri. Tieši šī mainīgā, atbildīgā vide ļauj sevi pierādīt un klientu uzticību iekarot labākajiem meistariem!

Novēlam “BUTS” absolventēm panākumus apgūtajā profesijā, produktīvus radošos izaicinājumus un nerimstošu vēlmi augt un apgūt vairāk!


ATGĀDINĀM:
Ja esat jau kompetents friziera profesijā, bet Jums nav kvalifikācija apliecinoša dokumenta, aicinām izmantot iespēju un, nokārtojot eksāmenu, iegūt kvalifikāciju 1 dienas laikā!


atpakaļ