background
Aktualitātesarrow
new

Pretendenti aicināti pieteikties Apmācībai pēc darba devēja pieprasījuma!

04.10.2013

NVA Rīgas reģionālā filiāle pieņem pretendentu pieteikumus uz atlasi bezdarbnieku profesionālajā apmācībā pēc darba devēja pieprasījuma.

NVA Rīgas reģionālā filiāle pieņem pretendentu pieteikumus uz atlasi bezdarbnieku profesionālajā apmācībā  pēc darba devēja pieprasījuma šādās profesijās:

1.    LOKMETINĀTĀJS METINĀŠANĀ AR MEHANIZĒTO IEKĀRTU AKTĪVĀS GĀZES VIDĒ (MAG) (2 vakances) – Darba devējs ORIONS SILTUMS SIA. Antenas iela 3, Rīga, darba alga pēc apmācības ne zemāka par 200LVL. Darba devēja izvirzītās prasības – izglītība ne zemāka par pamata. Mācību iestāde SIA „BUTS”, Meža ielā 7.

 

2.    LOKMETINĀTĀJS METINĀŠANĀ AR MEHANIZĒTO IEKĀRTU AKTĪVĀS GĀZES VIDĒ (MIG) (2 vakances) – Darba devējs ORIONS SILTUMS SIA. Antenas iela 3, Rīga, darba alga pēc apmācības ne zemāka par 200LVL. Darba devēja izvirzītās prasības – izglītība ne zemāka par pamata. Mācību iestāde SIA „BUTS”, Meža ielā 7.

 

3.    LOKMETINĀTĀJS METINĀŠANĀ AR MEHANIZĒTO IEKĀRTU AKTĪVĀS GĀZES VIDĒ (MAG) (4 vakances) – Darba devējs SIA „ASK”. Gāles ielā 2, darba alga pēc apmācības ne zemāka par 200LVL. Darba devēja izvirzītās prasības – izglītība ne zemāka par pamata. Mācību iestāde SIA „BUTS”, Meža ielā 7.

 

4.    LOKMETINĀTĀJS METINĀŠANĀ AR MEHANIZĒTO IEKĀRTU INERTĀS GĀZES VIDĒ (MIG) (6 vakances) – Darba devējs SIA „ASK”. Gāles ielā 2, darba alga pēc apmācības ne zemāka par 200LVL. Darba devēja izvirzītās prasības – izglītība ne zemāka par pamata. Mācību iestāde SIA „BUTS”, Meža ielā 7.

 

5.    LOKMETINĀTĀJS METINĀŠANĀ AR VOLFRAMA ELEKTRODU INERTĀS GĀZES VIDĒ (TIG) (2 vakances) - Darba devējs SIA „ASK”. Gāles ielā 2, darba alga pēc apmācības ne zemāka par 200LVL. Darba devēja izvirzītās prasības – izglītība ne zemāka par pamata. Mācību iestāde SIA „BUTS”, Meža ielā 7.

 

6.    LOKMETINĀTĀJS METINĀŠANĀ AR VOLFRAMA ELEKTRODU INERTĀS GĀZES VIDĒ (TIG) (1 vakance) - Darba devējs SIA VESTAVIA. E.Birznieka Upīša ielā 29-23, darba alga pēc apmācības ne zemāka par 200LVL. Darba devēja izvirzītās prasības – izglītība ne zemāka par pamata. Mācību iestāde SIA „BUTS”, Meža ielā 7.

 

7.    LOKMETINĀTĀJS METINĀŠANĀ AR MEHANIZĒTO IEKĀRTU INERTĀS GĀZES VIDĒ (MIG) (3 vakances) – darba devējs SIA „KVT” Flotes ielā 2, darba alga pēc apmācības ne zemāka par 240LVL, mācības SIA "BUTS" Meža ielā 7.

 

8.    ROKAS LOKMETINĀTĀJS (MMA) (3 vakances) - darba devējs SIA „KVT” Flotes ielā 2, darba alga pēc apmācības ne zemāka par 240LVL, mācības SIA „BUTS” Meža ielā 7.

  

9.    AUTOMEHĀNIĶIS (3 vakances) – darba devējs SIA „MŪSA MOTORS RĪGA” Ulmaņa gatve 5 un Skanstes iela 33, darba alga pēc apmācības 2LVL par „pārdoto” stundu, bet ne zemāka par 200LVL , mācības SIA "BUTS" Meža ielā 7.
  

Darba devēja izvirzītās prasības:

  • Izglītība ne zemāka par vidējo;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • Latviešu, angļu un vēlams arī krievu valodas zināšanas.

 

 11.    ELEKTRIĶIS (10 vakances) – darba devējs SIA „Remeks Serviss” Sila iela 1a, Rīga, darba alga pēc apmācības ne zemāka par 300LVL. Darba devēja izvirzītās prasības – izglītība ne zemāka par vidējo. Mācību iestāde SIA „BUTS”, Meža ielā 7 vai Lāčplēša ielā 125.

Mācību laikā bezdarbnieks saņem stipendiju 70LVL apmērā. Pēc apmācības darba devējs slēdz darba līgumu vismaz uz 6 mēnešiem. Tuvāka informācija Jēzusbaznīcas ielā 11, 511.kabinetā vai pa tālr: 67507866

Informācijas resurss: Nodarbinātības Valsts aģentūra mājas lapa

https://www.nva.gov.lv/riga/index.php?cid=22&mid=22&txt=162&from=0


atpakaļ