background
Aktualitātesarrow

Izlaidumu jūlijs mācību centra “BUTS” Kuldīgas filiālē

14.07.2017

Pieaugušo tālākizglītības nozarē izlaidumi ir pastāvīga, nevis sezonālu parādība – zināšanu svētki mācību centra “BUTS” Kuldīgas filiālē noris arī vasaras vidū!

12. jūlijā pēc apjomīga un piepildīta darba 640 stundu garumā Profesionālās tālākizglītības apliecību programmā “Administratīvie un izglītības pakalpojumi” ar kvalifikāciju “Lietvedis” ieguva viena no centīgākajām un veiksmīgākajām mācību grupām. Grupas panākumus uzsvēra pasniedzēji, norādot uz kursantu ieinteresētību mācību un prakses procesā. Par pierādījumu tam, ka mērķtiecība un uzticība tiek atalgota, kalpo patīkams fakts, ka vien no kursantēm prakses laikā parakstīja darba līgumu ar prakses devēju.

Savukārt 13. jūlijā desmit izglītojamie saņēma sertifikātus, par Neformālās izglītības programmas “Datorzinības bez priekšzināšanām” sekmīgu apgūšanu (120 stundas).   Šo programmu kursanti apguva, izmantojot NVA apmācību kuponu metodi.
Grupas saliedētība, kursantiem savstarpēji palīdzot mācīšanās procesā, veicināja sekmīgu vielas apguvi. Kursa beigās dalībnieki izteica pateicības un atzinības vārdus pasniedzējam Aivaram Birziņam. Turpmāk pasniedzēja rīta kafija būs gardāka baudīta no grupas dāvātās personalizētās krūzītes.

Atsauksmes par pasniedzēju un kursu:
“Ļoti saprotošs pasniedzējs!”
“Paldies par iegūtām zināšanām!”
“Paldies mācību centram “BUTS” par labu pasniedzēju!”
“Vairāk tādu pedagogu!”
“Viss perfekti un superīgi!”Vēlam jaunajiem absolventiem veiksmi uzsākot darba gaitas un novēlam nerimstošu  vēlmi un iespējas sevi pilnveidot arī turpmāk!

atpakaļ