background
Aktualitātesarrow
Mācību centra „BUTS” sadarbība ar „SALON LINE” – izglītojamo ieguvums un atbalsts profesionālai izaugsmei!
attention

Mācību centra „BUTS” sadarbība ar „SALON LINE” – izglītojamo ieguvums un atbalsts profesionālai izaugsmei!

16.09.2013

Mācību centra „BUTS” apmācību risinājumi kļūst aizvien draudzīgāki un kreatīvāki, jo līdz ar iespēju apgūt specifiskas zināšanas un iemaņas augsti kvalificētu pedagogu un nozares speciālistu vadībā, izglītojamiem skaistumkopšanas jomā tiek piedāvāta ekskluzīva iespēja saņemt arīdzan atlaides skaistumkopšanas preču iegādei profesionāļiem.

Mācību centrs „BUTS” piedāvā apgūt neformālās izglītības, profesionālās pilnveides un profesionālās kvalifikācijas skaistumkopšanas mācību programmas:
Uzsākot kādu no skaistumkopšanas programmu apmācībām, veikals skaistumkopšanas profesionāļiem „SALON LINE” tikai mācību centra „BUTS” izglītojamiem sniedz lielisku un nebijušu iespēju iegādāties profesionālo kosmētiku par ievērojamām atlaidēm, turklāt – ilgtermiņā! Mācību centra „BUTS” izglītojamie un pedagogi „SALON LINE” veikalā saņem Meistara karti, kura piemēro atlaides no vairumtirdzniecības – bāzes cenām līdz pat 20 % kosmētikas, aksesuāru, instrumentu un elektroierīču iegādei.
„SALON LINE” ir veikals skaistumkopšanas profesionāļiem, kurš uzskatāms par labāko un uzticamāko skaistumkopšanas profesionāļu, salonu, SPA centru, tetovēšanas salonu un skaistumkopšanas mācību iestāžu. Šo veikalu-bāzi iecienījuši vairāk kā 12 000 nozares profesionāļu Baltijā un Skandināvijā, kam par iemeslu ir plašais un kvalitatīvais sortiments – kopā vairāk kā 35000 preču, lielākā un daudzveidīgākā izvēle visiem skaistumkopšanas profesionāļiem – frizieriem, kosmetologiem/kosmētiķiem, manikīriem/pedikīriem, masieriem, vizāžistiem u.c. skaistumkopšanas profesionāļiem.
Lielie apvienojas un rada lieliskas izdevības tiem, kas dzīvē un profesionālajā darbībā vēlas sasniegt lielus mērķus! Tāpat kā „SALON LINE”, tā arī mācību centrs „BUTS” uzskatāms par Latvijā lielāko savas  nozares pakalpojumu sniedzēju. Saņem kvalitatīvas zināšanas, lieto profesionālas skaistumkopšanas preces un esi speciālists savā sfērā!
Uzzini detalizētāk par --> "SALON LINE"


atpakaļ