background
Aktualitātesarrow
Gailis tūļīgos nemīl!

Gailis tūļīgos nemīl!

13.02.2017

2017. gads pēc ķīniešu kalendāra būs Ugunīgā Gaiļa gads. Gailis ir Saules simbols – tieši ar viņa dziesmu no rīta sākas diena un visiem ar iniciatīvu apveltītajiem, darbīgajiem cilvēkiem Gailis palīdzēs sasniegt daudz. Tā rosīgi un aktīvi ikdiena sākas arī mācību centra “BUTS” Madonas filiālē.

Jaunais Sarkanā Gaiļa gads  ir atnācis ar darba dunu, par ko liecina jau janvārī notikušais kvalifikācijas eksāmens “Rokas lokmetināšanā (MMA)”, liela interese ir  par Ārpus formālās izglītības eksāmenu “Aprūpētājs”, kā rezultātā ir nokomplektētas 3 grupas.

 

Apmācības uzsāka profesionālās pilnveides grupa “Bērnu uzraudzības pakalpojumi”. Pasniedzēja Gita Lancmane ir gandarīta par apmācāmo patieso ieinteresētību un neizsīkstošo jautājumu lietu. Tas tikai liecina par to, ka cilvēki būs atraduši savu patieso aicinājumu.

Pat sestdienās filiālē nebūs  miers un klusums, jo no 18.februāra mācības uzsāk grupa “Daiļdārzniecība un ainavu plānošana”.

Pašreiz komplektējas grupas “Masāžas pamati” ar kuru darbosies  profesionāla masiere ar 20 gadu darba stāžu Anita Pētersone un “Vieglo apģērbu šūšanas pamati”, kuru savukārt vadīs pieredzējusī šuvēja Īve Seškena.


Tā kā tuvojas Valentīndiena,  Lieldienas, pat Jāņi,  vairākas meitenes sāk apgūt kursu  “Floristikas pamati”, jo darināt pašu veidotas ziedu un dabas materiālu kompozīcijas rada gan dāvinātājam, gan dāvanas saņēmējam patiesu prieku.

Arī marta mēnesis  iepriecina ar iedzīvotāju interesi par apmācībām, tādēļ ir  ieplānoti divi semināri – viens būs par Jauno publisko iepirkumu likumu, otrs – Personāla dokumentu pārvaldība darba likuma regulējumā.

Martā arī ir ieplānots Ārpus formālās izglītības eksāmens “Grāmatvedis” un plānojam uzsākt apmācības “Namu pārziņiem” un “Frizieriem”.


Domājam arī par kursiem kas varētu interesēt vīriešus, tādēļ jau tuvākajā laikā uzsākam apmācības grupai “Apsardzes darbs”,  “Elektrodrošības”  grupas apmācības, Autokrāvēja vadītājs, Hidromanipulatora operatoru  apmācības un gaidām puišus, kam interesē Metināšana.

Visi interesenti ir aicināti piedalīties “Darba aizsardzības pamatlīmeņa  zināšanu”  un “Ugunsdrošības” kursu apguvē.

 

 

Ja arī tu vēlies iegūt teicamas zināšanas, neaizmirstamus iespaidus un jaunus draugus, seko līdzi mācību centra "BUTS" aktuālajam piedāvājumam vai interesējies Madonas filiālē:

Filiāles vadītāja: Rūta Prostakova

Sekretāre: Jeļena Saņko

Adrese: Madona, Rūpniecības iela 20

Tālrunis 64822934, 27898046

E-pasts: madona@buts.lvatpakaļ