background
Aktualitātesarrow
Mācību centrs “BUTS” AIZKRAUKLĒ aicina uz uzņēmēju tikšanos (16.12.16.)

Mācību centrs “BUTS” AIZKRAUKLĒ aicina uz uzņēmēju tikšanos (16.12.16.)

05.12.2016

Šī gada 16.decembrī Aizkraukles novada uzņēmēji, pašvaldības, nevalstisko organizāciju un citu iestāžu pārstāvji tiek aicināti uz kārtējo tikšanos, kuru šoreiz rīko mācību centra “BUTS” Aizkraukles filiāle sadarbībā ar jauno kafejnīcu “GreenPoint Cafe”, no plkst. 10:00 Gaismas ielā 14, Aizkrauklē.

“Šī ir lieliska iespēja tikties produktīvā un radošā atmosfērā dažādu nozaru pārstāvjiem,” stāsta “BUTS”  Aizkraukles filiāles vadītāja Jana Uzulniece, “apspriest aktuālos jautājumus, veicināt sadarbības iespējas. Šajā  tikšanās reizē plānojam sniegt ieskatu par dalību nākamā gada projektos.”

 

Tikšanās gaitā paredzēta “BUTS”  Aizkraukles filiāles izklāsts, par iespējām iegūt Eiropas Savienības projektu atbalstu  apmācību organizēšanā, kā arī AS “Citadele banka” ekonomista  Mārtiņa Āboliņa uzstāšanās "Ekonomikas attīstības tendences Latvijā un pasaulē", kuras ietvaros tiks stāstīts arī par Baltijas reģiona kopējiem izaicinājumiem un izaugsmes iespējām, un “GreenPoint Cafe” prezentācija. Pasākums turpināsies ar delikatešu degustāciju un sarunām.

 

Šādas tikšanās reizes ir lielisks paraugs tīklošanas pasākumam novada līmenī. Iesaistoties gan pašvaldībai, gan uzņēmumiem, gan nevalstiskajām organizācijām, tiek veicināta starpnozaru komunikācija un ciešāka sadarbība arī turpmāk. Interesentiem ir iespēja veidot un uzturēt kontaktus, uzzināt svarīgākos nozaru jaunumus, nekavējoties uzdot un risināt dažādus jautājumus un klātienē piedalīties uzņēmējdarbības un sabiedriskās vides veidošanā. 

 

Aicinām visus, kuriem rūp sava uzņēmuma un novada attīstība!atpakaļ