background
Aktualitātesarrow

Izvēlies savu izaugsmes ceļu - Ventspils rudens atskats.

03.11.2016

Pēc salīdzinoši klusāka perioda vasarā, mācību centra ”BUTS” Ventspils filiāle ikvienam, kas vēlas mācīties un pilnveidot sevi, šoruden piedāvā plašu apmācību klāstu – sākot no metinātāja vai celtņu operatora iemaņām, līdz pat skaistumkopšanas smalkumu apgūšanas.

No tiem, kas mācības uzsāka rudenī, noteikti jāmin topošās manikīres, kuras mācās pieredzējušās manikīres  un pedagoģes Indras Minakovas vadībā un gatavojas kārtot valsts eksāmenu. Daudzas no viņām savas turpmākā darba gaitas plāno saistīt tieši ar manikīra speciālista  profesiju.

 

Īpaši pieprasīta šoruden ir šuvēju prasmju pilnveidošana – pedagoģes Santas Dalbes uzraudzībā 8 dāmas apgūst apģērbu konstruēšanu, modelēšanu un gatavo dažādus tērpus, lai, mācības pabeidzot, varētu rīkot modes skati un fotosesiju. Ne mazāk populārs ir kurss “Masāžas pamati” – tagad BUTS jau komplektē šoruden otro grupu un interesentu netrūkst.

 

Savukārt vairākas dāmas ir izvēlējušās grāmatvedības zinības, lai pēc mācībām kļūtu par kvalificētām grāmatvedēm ar profesionālās kvalifikācijas diplomu. Tikmēr lietvežu programmā zinības apgūst ne tikai daiļais dzimums, bet arī viens jauneklis ir izvēlējies kļūt par zinošu speciālistu šajā jomā.

Bērnu uzraudzības pakalpojumi – šādu profesionālās pilnveides programmu piedāvājam jau vairākus gadus, arī šo rudeni vairākas sievietes ir izlēmušas apgūt zināšanas bērnu audzināšanā un saņemt izglītības dokumentu.

Vīrieši izvēlas mūsu mācību centrā apgūst metinātāja profesiju, kura ir viena no pieprasītākajām darba tirgū Ventspilī, kā arī citas tehniskās profesijas - autokrāvēji, celtņu operatori, darba aizsardzības un ugunsdrošības speciālisti, apgūst elektrodrošības grupu zināšanas, lai varētu strādāt droši un kvalitatīvi.

 

Jāatzīmē arī, ka interese par BUTS piedāvātajām mācību programmām jau tradicionāli nemazinās. Pašlaik mācīties gribošie aktīvi piesakās tādas mācību grupās kā, piemēram, Fotografēšana un digitālo fotogrāfiju apstrāde, Daiļdārzniecība un ainavu plānošana, Namu pārzinis u.c.

 

Ja Tu esi izvēlējies pilnveidot savas esošās zināšanas vai iegūt pilnīgi jaunas, Tev ir daudz nezināmā, kur mācīties un ko mācīties, nāc uz BUTU!atpakaļ