background
Aktualitātesarrow

“Uzņēmēju dienas Latgalē 2016”

22.09.2016

Šajā nedēļas nogalē (23.–24.09.16.), Mācību centrs „BUTS” aicina visus interesentus uz “Uzņēmēju dienām Latgalē”. Gaidīsim Jūs „BUTS” stendā, kur varēsiet iepazīties ar reģionā aktuālo apmācību piedāvājumu. Informāciju par apmācību iespējām laipni sniegs mācību centra Rēzeknes un Daugavpils filiāļu pārstāvji.


Šajā nedēļas nogalē (23.–24.09.16.), Mācību centrs „BUTS”  aicina visus interesentus uz “Uzņēmēju dienām Latgalē”, kuras šogad norisināsies “GORS” lielajā koncertzālē Rēzeknē. Apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar Latgales novadu raksturīgajiem produktiem, pakalpojumiem, tūrisma informāciju.

Gaidīsim Jūs „BUTS” stendā, kur varēsiet iepazīties ar reģionā aktuālo apmācību piedāvājumu, iepazīties ar mūsu talismanu – zinību pūci, kā arī iemūžināt mirkļus foto stendā. Informāciju par apmācību iespējām laipni sniegs mācību centra Rēzeknes un Daugavpils filiāļu pārstāvji.

Mācību centrs „BUTS” jau vairāk kā 25 gadus ir tālākizglītības pakalpojumu līderis un piedāvā akreditētas profesionālās apmācības, zināšanu atjaunošanas un kvalifikācijas programmas, dažādus kompetenču kursus, kā arī iespēju iegūt oficiāli atzītu profesionālāks kvalifikācijas apliecinājumu 1 dienas laikā.

atpakaļ