background
Aktualitātesarrow

Skola arī vasarā?

18.08.2016

Šovasar mācību centra "BUTS" Cēsu filiālē norisinājās vasaras skola mazajiem Cēsniekiem “Mūsdienīgie Cēsu bērni” . Bērniem tika sniegta iespēja vasaras mēnešos radoši un atraktīvi iepazīt pasauli, pašapliecināties un papildināt angļu valodas zināšanas. Vēlamies sniegt nelielu atskatu uz zinību vasaru.

Šajā vasarā mācību centra „BUTS” Cēsu filiāle sagādāja daudz radošu mirkļu tiem mazajiem Cēsniekiem un viņu vecākiem, kuri jūlijā un augustā apmeklēja vasaras skoliņu “Mūsdienīgie Cēsu bērni” (”Childen of Cesis nowadays”).


Tā kā mūsdienu pasaule kļuvusi plašāka, atvērtāka un sniedz tik daudz iespēju, ja vien spējam tās izmantot, valodu zināšanas ir un paliek nezūdoša vērtība. Tieši tāpēc vasaras skolā īpašs uzsvars tika veltīts angļu valodas prasmju treniņam un papildināšanai. Piecu dienu laikā bērni ar rotaļu un dziesmu palīdzību radoši apguva angļu valodu, papildināja darbmācības prasmes, izmantojot neierastus un praktiskus materiālus, kā arī ieguva saskarsmes iemaņas darbojoties komandā, ko atzinīgi novērtēja aptaujātie vecāki, un piedalījās citās zinātkāri un iemaņas rosinošās aktivitātēs.


Mazo dalībnieku vecāki uzsvēra, ka labprāt šādu vasaras skolu Cēsīs redzētu arī nākamajā gadā. Teju visās atsauksmēs tikai izteikts lūgums nometnes aktivitāšu periodu pagarināt līdz 10 un pat 14 dienām, jo bērnu neviltotā interese un prieks par iespēju radoši apgūt ko jaunu tikai pieaug.


Cēsu filiāle izskata pateicību gan apmācību organizētājiem, gan mazajiem skoliņas dalībniekiem un viņu vecākiem un cer tikties vēl kuplākā skaitā arī nākamajā vasarā.
 atpakaļ