background
Aktualitātesarrow

BUTS iepazīstina ar jaunajiem MK noteikumiem Ugunsdrošībā

21.06.2016

Mācību centra BUTS Madonas filiāle šā gada 15.jūnijā tika piepildīta ar jau esošu un jaunu klientu balsīm, jo kopā pulcējām Madonas, Varakļānu, Lubānas un apkārtējo novadu uzņēmējus un pašvaldību uzņēmumu un iestāžu atbildīgos par ugunsdrošību, lai informētu par gaidāmajām izmaiņām ugunsdrošības noteikumos.

VUGD Vidzemes reģiona brigādes Madonas daļas inspektors Arnis Šmugais detalizēti un izsmeļoši iepazīstināja klātesošos ar jaunajiem ugunsdrošības noteikumiem, kas aktuāli un saistoši būs ikvienam uzņēmumam jau no šā gada 1.septembra.

Seminārs notika brīvā, nepiespiestā gaisotnē un diskusijas formā, kur katram  klātesošajam bija iespēja uzdot jautājumus un noskaidrot tieši ar savu uzņēmumu saistītos jautājumus.

Par to, ka izmaiņas būs būtiskas, liecināja jautājumu birums un diskusiju aktualitāte. Pēc semināra no apmeklētājiem tika saņemtas ļoti pozitīvas atsauksmes par šāda semināra nepieciešamību un aktualitāti Madonā.

Daudziem semināra dalībniekiem šī bija pirmā viesošanās mūsu mācību centrā, un šo klientu pozitīvais vērtējums, gan par mācību centru, gan semināra kvalitāti, bija īpaši patīkams. 

Ja arī Tev interesē jaunākās izmaiņas likumos un Ministru kabineta noteikumos, seko līdzi aktuālajiem semināriem mācību centra "BUTS" Madonas filiālē
Adrese:   Rūpniecības iela 20, Madona
Tālrunis: 64822934, 27898046
E-pasts:  madona@buts.lvatpakaļ