background
Aktualitātesarrow
Gulbenē lielu atsaucību guvis seminārs „Jaunie ugunsdrošības noteikumi”! Gulbenē lielu atsaucību guvis seminārs „Jaunie ugunsdrošības noteikumi”! Gulbenē lielu atsaucību guvis seminārs „Jaunie ugunsdrošības noteikumi”!

Gulbenē lielu atsaucību guvis seminārs „Jaunie ugunsdrošības noteikumi”!

20.06.2016

Aizvadītajā piektdienā Gulbenē notika seminārs par jauniem Ugunsdrošības noteikumiem Nr.238., kas stāsies spēkā jau 1.septembrī, tāpēc gan uzņēmumu un iestāžu atbildīgajiem speciālistiem darba aizsardzībā un ugunsdrošībā, gan vadītājiem, gan jebkuram interesentam, kurš seko līdzi izmaiņām Latvijas likumdošanā, bija saistoši apmeklēt šo semināru.

Par klausītāju interesi liecināja kuplais apmeklētāju skaits ne tikai no Gulbenes, bet arī Alūksnes un Smiltenes, kopā seminārā piedalījā 23 interesenti.

 

Informēt par izmaiņām jaunajos Ugunsdrošības noteikumos bija ieradies pieredzējis pasniedzējs - kompetents pedagogs un praktiķis, kā arī atbildīgs un zinošs speciālists.

 

Seminārā tika aplūkotas ne tikai būtiskākās izmaiņas jaunajos noteikumos, bet arī tika veikts salīdzinājums ar pašreiz spēkā esošajiem noteikumiem Nr.82. Tika analizēta ugunsdrošības instrukcija, lai tā atbilstu jaunajiem noteikumiem. Semināra dalībniekiem bija iespēja darboties arī praktiski pie tēmas “Ugunsdzēšamo aparātu skaita aprēķināšana”.

 

Katrs klausītājs rūpīgi sekoja līdzi apskatāmajām tēmām, tika veiktas daudzas piezīmes, uzdoti jautājumi un, protams, saņemtas izsmeļošas atbildes no lektora ar praktiskiem piemēriem no reālās darba pieredzes. Arī semināra dalībnieki dalījās savā pieredzē saistībā ar ugunsdrošības noteikumu ievērošanu. Noslēgumā tika saņemti mācību centra „BUTS” sertifikāti.

 

Semināra vadītājs J.Blūzmanis atzina: „Vēl tomēr ir daudz neskaidru jautājumu šajos noteikumos, uz kuriem varēs atbildēt tikai pēc to stāšanās spēkā! Šads seminārs un jauno noteikumu izskaidrošana ir ļoti vērtīgs pasākums, lai katrs uzņēmums un iestāde varētu jau paspēt sagatavoties jaunajām pārmaiņām.” To atzinīgi novērtēja arī visi semināra dalībnieki, sakot „Paldies!” lektoram un mācību centram „BUTS” par iespēju apmeklēt un uzzināt “jaunumus likumdošanā ” tepat Gulbenē.

Ja arī Jums ir vēlme plašāk iepazīties ar jaunajiem Ugunsdrošības noteikumiem vai citu noteikumu izmaiņām, interesējieties par paredzētajiem semināriem mācību centra "BUTS" Gulbenes filiālē

E-pasts: gubene@buts.lv
Tālr.: 64471066, 27898038, 27898034

 

Vai kādā citā sev tuvākajā „BUTS” filiālē visā Latvijā!atpakaļ