background
Aktualitātesarrow

Prieka emocijas “Uzņēmēju dienās Kurzemē 2016’’

31.05.2016

No 27.maija līdz 28.maijam Liepājā notika “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2016”, kur mācību centru “BUTS” pārstāvēja Liepājas, Kuldīgas, Talsu, Saldus un Ventspils filiāles, kā arī Direktors vietnieks Mārtiņš Segliņš.

Izstādi piektdien, 27. maijā, Liepājas Olimpiskajā centrā atklāja Satiksmes ministrs Uldis Augulis, Liepājas mērs Uldis Sesks un LTRK Valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

Uldis Sesks izstādi atklāja ar vārdiem: "Prieks šodien būt kopā ar jums, kad visi Kurzemes uzņēmēji ir šeit. Mēs katru gadu cenšamies kopā parādīt to, ko uzņēmēji spēj.  Jāuzteic ir visi tie uzņēmumi, kas šodien šeit ir ieradušies. Novēlu produktīvas dienas visiem uzņēmējiem un jaukas jums šīs dienas Liepājā, izbaudiet izstādi, izbaudiet Liepāju!"

Izstādes patīkamo gaisotni  izjuta arī BUTS  stenda apmeklētāji, kuriem  sniedzām konsultācijas par mācību iespējām, pieteikšanās kārtību, kā arī  visi  interesenti varēja  piedalīties krustvārdu mīklas minēšanā un fotografēties metinātāja maskā  un  šo iespēju aktīvi izmantoja bērni un jaunieši.  Izstādes dalībnieku un viesu  uzmanību piesaistīja jaunais biedrs  BUTIŅŠ, kas radīja prieka emocijas gan bērniem, gan pieaugušajiem.  Arī Satiksmes ministrs Uldis Augulis un Liepājas mērs Uldis Sesks, apmeklējot  Kurzemes reģiona uzņēmumu stendus, nofotografējās kopā ar BUTIŅU.

Lai pozitīvās emocijas un iespaidi paliktu atmiņā, paralēli sociālā tīklā Facebook  BUTS lapā notika akcija, kuras ietvaros apmeklētāji varēja lejupielādēt pašbildes kopā  ar BUTIŅU un laimēt DĀVANU karti  mācībām BUTS Liepājas filiālē.

Esam gandarīti par apmeklētāju interesi un atsaucību un gaidīsim visus  mācīties gribētājus mācību centra  BUTS filiālēs: Liepājā, Ventspilī, Saldū, Kuldīgā un Talsos.

Visas izstādes bildes lūdzam skatīt un lejupielādēt līdz  š.g. 12.jūnijam šeit :

https://failiem.lv/u/sjjgm43z 


atpakaļ