background
Aktualitātesarrow
Lido bez spārniem, glezno bez otas! Lido bez spārniem, glezno bez otas! Lido bez spārniem, glezno bez otas! Lido bez spārniem, glezno bez otas! Lido bez spārniem, glezno bez otas!

Lido bez spārniem, glezno bez otas!

07.06.2013

Mācību centrs „BUTS” jūnija mēnesī eksponē savu izglītojamo aerogrāfijas tehnikā darinātos darbus vietā, kur patiesībā dzimis vējš - Siguldā. Visi asu izjūtu cienītāji būs laipni aicināti ne tikai izbaudīt elpu aizraujošas izjūtas „Aerodium” vēja tunelī, bet arī kļūt par mākslas kritiķiem un apskatīt netradicionālā gleznošanas metodē darinātus darbus!

Apmeklētājiem un citiem interesentiem būs iespēja vērtēt mācību centra „BUTS” izglītojamo  vizuālo interpretāciju par  „Aerodium” un balsot par sev tīkamāko darbu, tādējādi sniedzot iespēju kādam no jaunajiem aerogrāfijas māksliniekiem saņemt balvā lidojumu! Balsošana norisināsies gan klātienē, gan sociālajā vidē - mācību centra „BUTS” un „Aerodium” facebook.com un draugiem.lv profilos. Izlozes kārtībā, kādam no atbalstītājiem būs iespēja bez maksas apgūt mācību centra piedāvāto aerogrāfijas apmācību programmu!

Aerogrāfija (angliski “airbrushing”) ir speciāla attēla uzklāšanas tehnoloģija, kas paredz attēla izveidošanu uz visdažādākajām virsmām ar šķidru vai pulverveida krāsvielu, kas tiek izsmidzināta ar saspiesta gaisa palīdzību no speciālām ierīcēm – aerogrāfiem. Aeorgrāfijas pirmsākumi meklējumi melnbalto fotogrāfiju ērā – pagājušajā gadsimtā, kad fotolietu meistari bieži iekrāsoja, retušēja un pievienoja attēliem papildus efektus un detaļas, kā arī reizēm veidoja “krāsainās fotogrāfijas”. Šobrīd šīs mākslas izpausme vizbiežāk redzama auto tūningā un uzskatāma par visai ekskluzīvu!

Lido bez spārniem un iemācies apgleznot automašīnas ar aerogrāfu mācību centrā „BUTS”, aizmirstot par pelēcību darbā un lepojoties par katru no saviem veiktajiem darbiem!


atpakaļ