background
Aktualitātesarrow
Būvniecības nozarē nozīmīgs mācību semināru cikls vietējiem nozares speciālistiem. Būvniecības nozarē nozīmīgs mācību semināru cikls vietējiem nozares speciālistiem. Būvniecības nozarē nozīmīgs mācību semināru cikls vietējiem nozares speciālistiem. Būvniecības nozarē nozīmīgs mācību semināru cikls vietējiem nozares speciālistiem.

Būvniecības nozarē nozīmīgs mācību semināru cikls vietējiem nozares speciālistiem.

24.05.2016

Gulbenē aprīļa sākums būvniecības nozarē strādājošiem bija visai rosīgs, jo 7. un 8. aprīlī Gulbenē notika semināru cikls ‘’Būvniecības teorētiskie un praktiskie aspekti’’.

7. aprīlī semināru vadīja būvniecības nozares eksperte Ilze Oša, kas  dalījās zināšanās un pieredzē  par būvniecības vispārīgiem jautājumiem,   būvatļauju nosacījumu izpildi un uzraudzību, būvkomersantu reģistru prasībām, pieskārās jautājumam par atbildības sadalījumu būvniecības procesā, kā arī iepazīstināja ar noteikumiem autoceļu un ielu  būvniecībā. Daudzpusīgais aktuālo jautājumu loks  izraisīja rezonansi apmeklētāju vidū.

Semināra otrā dienā klātesošos uzrunāja  lektori:    Juris Tauriņš - VAS Latvijas valsts ceļi Projektu kvalitātes audita daļas vadītājs un  Gints  Alberiņš  - VAS Latvijas valsts ceļi Būvniecības pārvaldes direktors,  apskatīja praktiskos aspektus  par autoceļu būvniecību un rādīja piemērus par būvizstrādājumiem un tehnoloģijām.

Klausītāji ieguva vērtīgas zināšanas , mācību centra “Buts” sertifikātu, un tā arī bija lieliska iespēja komunicēt ar kaimiņu reģionu kolēģiem.
Kopumā semināru apmeklēja  36 būvniecības uzņēmumu pārstāvju  un privātpersonu.
Interesi izrādīja ne vien tuvāko pilsētu būvnieki –  Gulbenes, Alūksnes, Balviem, Madonas, bet arī  semināru apmeklēja no Latgales  -  Rēzeknes, kas arī no Jēkabpils un Valmieras.

Gulbenes filiāle saņēma atzinīgus vārdus no semināra klausītājiem par to, ka ir ļoti vērtīgi aicināt uz lauku rajoniem šāda līmeņa lektorus, jo tad nav nepieciešams tērēt laiku, dodoties uz galvaspilsētu Rīgu, bet zināšanas un visu jauno nozarē  var uzzināt tepat, Gulbenē, uz vietas.atpakaļ