background
Aktualitātesarrow

ŠĪS VASARAS JAUNUMS!!! Visas iespējas realizēt sapni par SAVU uzņēmumu ir Tavās rokās!

19.05.2016

Tevi aizrauj ideja par savu biznesu un Tu vēlies īstenot sapni par SAVU uzņēmumu? Iespējams, ka Tu jau darbojies kā mājražotājs, bet Tev ir vajadzīgs atbalsts un zināšanas tālākai darbībai biznesā? Tas nozīmē, ka jaunā programma “Mazā biznesa organizēšana” E-STUDIJĀS, ir tieši tas, kas Tev vajadzīgs. Programmas apguves laikā Tev būs iespēja izstrādāt SAVA uzņēmuma biznesa plānu.

Uzņēmējam ikdienā  jāspēj tikt galā ar tik daudz lietām – gan uzņēmuma vīzijas un stratēģijas radīšanu, tirgus izpēti, gan  produkta vai pakalpojuma izveidi, izplatīšanu, piegādi un vēl jāatrod piemērots personāls, kam  uzticēt konkrētus darbus.

Lai organizētu darbu uzņēmumā sistēmiski un spētu izmantot visus pieejamos resursus, būs vajadzīgas zināšanas ar uzņēmējdarbību saistītās jomās, ko apgūsi  mācību kursā Mazā biznesa organizēšana’’ e-studiju vidē.

Programmā uzzināsi:

  • par stratēģisko vadību, lai varētu  noteikt  sava uzņēmuma vērtības, misiju un vīziju,  un mērķus un veiksi  uzņēmuma analīzi, lai noteiktu konkurētspējīgās priekšrocības un izvēlētos piemērotu stratēģiju un to īstenot;
  • par  biznesa vadības teoriju un vadības funkcijām – plānošanu, organizēšanu, motivēšanu un kontroli;
  • personāla izvēles  stratēģiju, attīstīšanas un  stimulēšanas metodēm;
  • finanšu plūsmas būtību un to, kādi faktori ietekmē uzņēmuma peļņu;
  • un citas uzņēmuma vadībai būtiskas lietas. 

E-studiju vidē ar mūsdienu tehnoloģiju palīdzību  varēsi apgūt zināšanas ērtā  vietā un laikā, ekonomējot laika un finanšu resursu. 

Iztēlojies savu dzīvi pēc 5 gadiem, - iegūtās zināšanas par biznesa organizēšanu  ir  pielietotas  praksē, un Tu  izjūti panākumus.  Kā Tev tas patīk?

Seko savam sapnim un īsteno biznesa ideju
Atceries leģendārā inovatora un uzņēmēja Stīva Džobsa vārdus: ‘’Tavs laiks ir ierobežots, netērē to, dzīvojot kāda cita dzīvi. Neesi iesprostots dogmās, kas ir citu cilvēku domu rezultāta izdzīvošana. Neļauj apkārtējo viedokļu skaņai pazudināt savu iekšējo balsi. Un pats svarīgākais - saglabā drosmi sekot sirdij un intuīcijai, jo tās kaut kā zina, par ko Tu patiesi vēlies kļūt. Viss pārējais ir sekundārs.’’

Zvani, raksti vai nāc pie mums ciemos. Gaidīsim Tevi Rīgā, Lāčplēša ielā 125, 45.kab.,E-studiju nodaļā.

SIA „BUTS”  E-studiju un Korporatīvo
klientu nodaļas sekretāre
Ieva Kozlovska
Tālr.: 67408200, 27843696

SIA „BUTS”  E-studiju un Korporatīvo
klientu nodaļas vadītāja
Laura Strode
Tālr.: 67559714, 28636381


atpakaļ