background
Aktualitātesarrow
Bruģis kā izturīga mājas rota, bruģētājs kā rotkalis! Bruģis kā izturīga mājas rota, bruģētājs kā rotkalis! Bruģis kā izturīga mājas rota, bruģētājs kā rotkalis! Bruģis kā izturīga mājas rota, bruģētājs kā rotkalis! Bruģis kā izturīga mājas rota, bruģētājs kā rotkalis!

Bruģis kā izturīga mājas rota, bruģētājs kā rotkalis!

12.05.2016

No šā gada 15.februāra līdz 11.maijam mācību centra “BUTS” Madonas filiāle sadarbībā ar NVA realizēja apmācību programmu “BRUĢĒTĀJS”, kas tika organizēta pēc divu darba devēju – SIA “Heta būve” un SIA “Kvalitātes centrs būvniecībai” pieprasījuma.

Apmācības uzsāka 12 jauni vīrieši, kas par savu aicinājumu uzskata darbu ceļu būves nozarē.
Apmācību laikā izglītojamiem bija iespēja apgūt bruģa ieklāšanas tehnoloģiju, materiālmācību, darba noformēšanas un tāmēšanas pamatus, ģeodēzijas pamatus, darba aizsardzību, kā arī savas teorētiskas zināšanas nostiprināt kvalifikācijas praksē abos uzņēmumos, kas pēc apmācību beigšanas kļūs par jauno bruģētāju darba vietām.

Pasniedzējs Mareks Krēsliņš ir gandarīts par savu audzēkņu sasniegto, gan apgūtajām teorētiskajām zināšanām, gan praktisko darbu kvalitāti.
Savukārt, apmācāmie pasniedzējam ir pateicīgi par kompetenci  un dalīšanos ar savām zināšanām, jo ne katrs speciālists ir gatavs atklāt daudzās darba nianses un “knifius”. 

Bruģētāja darba specifika neizvēlas laika apstākļus -  gan vasaras svelmē, lietū vai vējā, bruģētājam vienmēr ir darba pilnas rokas un domāt par laika apstākļu ietekmi nav laika, – ja bruģi ieplānots ieklāt, tad tas jāpaveic.
Jau rīt visi puiši uzsāks pilnvērtīgas darba attiecības, un mēs  turpmākai ceļa maizei novēlam: ‘’Pasaule balstās uz drosmi sākt visu no sākuma un uz ticību, ka tas tiešām ir sākums! Uzdrīksties! Tici! Lai veicas!”


atpakaļ