background
Aktualitātesarrow
Sapņi piepildās … Sapņi piepildās … Sapņi piepildās … Sapņi piepildās …

Sapņi piepildās …

19.04.2016

Pavasarī Madonā skaistuma industrijā jaunums, jo mācību centra „BUTS’’ frizieru programmas absolventes Ilze Miezāja un Iveta Tole 11.aprīlī atvēra savu frizētavu‘’Diadēma’’, un turpmāk plāno frizēt Madonas reģiona iedzīvotājus.

Frizieru  programmas apmācības ilga piecus mēnešus un šajā  laikā apmācāmo grupa ieguva ne vien profesionālo kvalifikāciju, bet arī jaunas draudzīgas attiecības, kā arī praksē safrizēja Madonas novada Ļaudonas pagasta pansionāta iemītniekus, un vēl  tikai divus mēnešus atpakaļ viņas  veiksmīgi nokārtoja gala eksāmenu un jau pieņēma izaicinošu lēmumu un kļuva arī frizieres - uzņēmējas.

Programmas ‘’Frizieris’’ pasniedzēja Jurita Šarkovska uzskata, ka „Meitenes tiešām ir ļoti spējīgas, tāpēc – lai izdodas! Friziera amats tomēr gana grūts, no malas jau vienmēr izskatās vieglāk. Bet, kad paņem šķēres rokā, saprot, ka nemaz tik viegli nav.’’[1]

Mums ir milzīgs gandarījums un prieks par meitenēm, kas spēja īstenot savu sapni, nenobijās no grūtībām un varēs likt lietā iegūtās zināšanas frizieru amatā.
  Ja arī Tu vēlies īstenot savu sapni dzīvē, nāc mācīties uz mācību centru „BUTS’’ un apgūsti mācību programmu un arodu, kas patīk un padodas!

[1] Lauras Kovtuna – Kursus absolvē jaunas frizieres. - Stars,2016


atpakaļ