background
Aktualitātesarrow
Drēbnieku apmācībās darinām tērpus-rekvizītus Vēstures muzejam! Drēbnieku apmācībās darinām tērpus-rekvizītus Vēstures muzejam! Drēbnieku apmācībās darinām tērpus-rekvizītus Vēstures muzejam! Drēbnieku apmācībās darinām tērpus-rekvizītus Vēstures muzejam! Drēbnieku apmācībās darinām tērpus-rekvizītus Vēstures muzejam! Drēbnieku apmācībās darinām tērpus-rekvizītus Vēstures muzejam! Drēbnieku apmācībās darinām tērpus-rekvizītus Vēstures muzejam! Drēbnieku apmācībās darinām tērpus-rekvizītus Vēstures muzejam! Drēbnieku apmācībās darinām tērpus-rekvizītus Vēstures muzejam! Drēbnieku apmācībās darinām tērpus-rekvizītus Vēstures muzejam! Drēbnieku apmācībās darinām tērpus-rekvizītus Vēstures muzejam! Drēbnieku apmācībās darinām tērpus-rekvizītus Vēstures muzejam!

Drēbnieku apmācībās darinām tērpus-rekvizītus Vēstures muzejam!

06.04.2016

Sadarbībā ar Latvijas Vēstures muzeju, mācību centra „BUTS” Biznesa un karjeras nodaļā pasniedzējas Noras Skaras vadībā Drēbnieku kursā top kas pavisam īpašs!

Šajā pavasarī jaunie Drēbnieki ne tikai šuj paraudziņus un apģērbus sev, bet arī rekvizītus Latvijas Vēstures muzejam. Šobrīd Drēbnieku kursā top vesela tērpu kolekcija viduslaiku stilā, kas paredzēta dažādām Vēstures muzeja vajadzībām. Šī ir tikai pirmā mācību centra „BUTS” Drēbnieku grupa, kas gatavo tērpus-rekvizītus Latvijas Vēstures muzeja ekspozīcijām, nākotnē ir plānots, ka katra nākamā grupa turpinās papildināt muzeja tērpu krājumus.


Kursantes ir jau sagatavojušas 6 viduslaiku stila tērpus un ir ļoti priecīgas par šādu radošās izpausmes izdevību  –„Ir patīkami veidot šos tērpus, būs liels gandarījums tos redzēt eksponētus Latvijas Vēstures muzeja ekspozīcijās un tematiskajos pasākumos!”


Arī pasniedzēja Nora Skara slavē meiteņu darbus „Meitenes bez iepriekšējas šūšanas pieredzes, tagad mācībās šuj ļoti radošus darbus. Ir čaklas un uzcītīgas! Pēc Viduslaiku tērpu darināšanas, gatavos pavasarīgus mēteļus.” Īpaši pasniedzēja izceļ kursanti Irinu, kura jau tagad veic tehniski ļoti labus un kvalitatīvus darbus.


Pasniedzēja Nora Skara un mācību centra „BUTS” mācību daļa  novēl meitenēm arī turpmāk saglabāt šo entuziasmu un radošo garu, ar kādu viņas šobrīd strādā mācību ietvaros, un sasniegt lielus panākumus profesionālajā jomā!


Meitenes izvēlējās apgūt Drēbnieka arodu, jo jau iepriekš ir bijusi interese par modi un šūšanu, ja arī Tev ir šāda interese, tad nāc mācīties! Drēbnieku kursu apmāca pieredzējusi pasniedzēja Nora Skara, kura mācību centrā „BUTS” darbojas ar dažādiem projektiem  jau kopš 2006.gada. Pasniedzējas profesionālo pieredzi bagātina darbs vairāku gadu gājumā uzņēmuma „Rīgas Modes” eksperimentālajā nodaļā. Pasniedzēja priecājas par katru kursantu un interesentu, kas pieņem Noras sniegtās zināšanas un uz profesionālo pieredzi balstītos padomus!


Ar jauno Drēbnieku darinātajiem tērpiem aicinām iepazīties fotogrāfijās!


Ja arī Tev ir radusies interese par sava radošā gara izzināšanu un talantu attīstīšanu, iepazīsties arī ar citiem mācību centra „BUTS” piedāvātajiem kursiem un uzzini vairāk Biznesa un karjeras nodaļā:
Tālrunis: 67408206, 27898006
E-pasts: karjera@buts.lv
Adrese: Rīga, Meža iela 7, 4. st.atpakaļ