background
Aktualitātesarrow
Mācību centrs „BUTS” tiekas ar Daugavpils jauniešiem projektā „Gen-Y City” Mācību centrs „BUTS” tiekas ar Daugavpils jauniešiem projektā „Gen-Y City” Mācību centrs „BUTS” tiekas ar Daugavpils jauniešiem projektā „Gen-Y City” Mācību centrs „BUTS” tiekas ar Daugavpils jauniešiem projektā „Gen-Y City” Mācību centrs „BUTS” tiekas ar Daugavpils jauniešiem projektā „Gen-Y City” Mācību centrs „BUTS” tiekas ar Daugavpils jauniešiem projektā „Gen-Y City” Mācību centrs „BUTS” tiekas ar Daugavpils jauniešiem projektā „Gen-Y City”

Mācību centrs „BUTS” tiekas ar Daugavpils jauniešiem projektā „Gen-Y City”

24.03.2016

“Gen-Y City” jeb “Get into the swing of the City!” ir Eiropas Strukturālā un investīciju fonda mērķa „Eiropas teritoriālā sadarbība” starpreģionu sadarbības programmas „URBACT III” projekts, ko koordinē Pozaņās pašvaldība Polijā un viens no sadarbības partneriem – Daugavpils pilsētas dome Latvijā.

2016.gada 15.martā noslēdzās šī projekta pirmā fāze, kuras laikā noritēja pieredzes apmaiņa, „prāta vētras”, diskusijas un tikšanās ar dažādu grupu pārstāvjiem, kas vēlas Daugavpili padarīt jauniešiem pievilcīgu.


11.martā, arī mācību centra „BUTS” Daugavpils filiāles pārstāve – filiāles vadītāja Aļona Raščevska – piedalījās “Gen-Y City” projekta Labās prakses piemēru pieredzes apmaiņas pasākumā. Līdz ar Aļonu, jauniešus, kuriem interesē pašattītība un jaunas profesijas ieguve, uzrunāja arī  Daugavpils domes pārstāvji – Pēteris Dzalbe, Artjoms Mahļins, Gunita Vanaga un Jolanta Ūzuliņa – , Nodarbinātības valsts aģentūras Daugavpils filiāles pārstāvis Vitālijs Filipskis, kā arī Jauniešu Daugavpils domes valde. Ar jauniešiem pieredzē dalījās arī bloga „SOLYANKA” izveidotāja un rakstu autore Jeļena Dedele un „Heyday” projektu vadītāja Jevgeņija Žiģisova un radošais direktors Anatolijs Vjalihs.


Fotogrāfijās piedāvājam īsu ieskatu projekta Labās pieredzes apmaiņas pasākumā!


Nākamajā projekta attīstības fāzē, pie kuras jau tagad tiek aktīvi strādāts, katrai pilsētai būs iespēja attīstīt tieši to, kas ir visaktuālākais un nepieciešamākais jauniem, radošiem cilvēkiem konkrētajā pilsētā.


Papildus informāciju par projekta plānotājām aktivitātēm un sasniedzamajiem rezultātiem, pieejama pie attiecīgā projekta vadošā partnera – Poznaņas pašvaldības www.poznan.pl  un Urbact programmas mājaslapā www.urbact.eu/genycity , kā arī sociālajos portālos:  Facebook: www.facebook.comGen-YCity  un Twitter:  https://twitter.com/GenYCityatpakaļ