background
Aktualitātesarrow
Sākam pavasari ar jauniem profesionāļiem – Rokas lokmetinātājiem (MMA)! Sākam pavasari ar jauniem profesionāļiem – Rokas lokmetinātājiem (MMA)! Sākam pavasari ar jauniem profesionāļiem – Rokas lokmetinātājiem (MMA)!

Sākam pavasari ar jauniem profesionāļiem – Rokas lokmetinātājiem (MMA)!

18.03.2016

Pēc klusajiem, aukstajiem ziemas mēnešiem pavasaris dabā modina jaunu rosību. Mācību centra „BUTS” Limbažu filiāle šo pavasari ir uzsākusi ciešā sadarbībā ar Madonas filiāli. Trīs klienti izmantoja iespēju iziet sagatavošanas kursus Limbažos 40 stundu apjomā ar iespēju vienā dienā nokārtot eksāmenu un iegūt valsts profesionālās kvalifikācijas apliecību profesijā Rokas lokmetinātājs (MMA) Madonā.

Grupa izveidojās pēc pašu klientu pieprasījuma! Tā ir lieliska iespēja tiem, kas patstāvīgi apguvuši metināšanu vai strādājošiem metinātājiem. Jau vairākus gadus mūsu mācību centra dažādās filiālēs tiek piedāvāta iespēja nokārtot kvalifikācijas eksāmenu un iegūt metinātāja kvalifikācijas dokumentu par prasmēm, kuras cilvēki ir apguvuši patstāvīgi (ārpus formālās izglītības), strādājot vai mācoties dažādos kursos. Pirms eksāmena ir pieejama viena vai vairākas konsultācijas, lai varētu sagatavoties.

 Mācību centra „BUTS” Limbažu filiāle piedāvā uz vietas novērtēt profesionālās kompetences un iegūt valsts atzīts profesionālo kvalifikāciju apliecinošs dokumentu sekojošās profesijās:
•    Grāmatvedis
•    Aprūpētājs
•    Noliktavas pārzinis
•    Datorsistēmu tehniķis
•    Manikīra un pedikīra speciālists
•    Šuvējs
•    Drēbnieks
•    Frizieris
•    Tūrisma informācijas konsultants
•    Ceļojumu konsultants

Ja kāda profesija nav iepriekš minētajā sarakstā, tik un tā variet griezties pie mums Limbažos – konsultēsim, sagatavosim un eksāmenu varēsi nokārtot tuvākajā filiālē, jo mācību centra „BUTS” filiāles visā Latvijā piedāvā iespēju iegūt profesionālo kvalifikāciju vairāk nekā 20 dažādās profesijās tiem interesentiem, kuri savas zināšanas un prasmes ieguvuši ārpus formālās izglītības sistēmās vai darba laikā,- saka Jana, Limbažu filiāles vadītāja.

Nokārtojot eksāmenu ar vērtējumu ne zemāku par ,,5 – viduvēji”, tiks izsniegts valsts atzīts profesionālo kvalifikāciju apliecinošs dokuments –  profesionālās kvalifikācijas apliecība!

Ja arī Jūs vēlaties pierādīt savu profesionalitāti un iegūt valsts atzītu profesionālās kvalifikācijas apliecību, piesakieties sev tuvākajā mācību centra „BUTS” filiālē!

Vairāk par apmācībām Limbažos uzziniet: https://www.buts.lv/office/20

Adrese: Ezeru iela 2
Tālrunis: 27898045
E-pasts: limbazi@buts.lvatpakaļ