background
Aktualitātesarrow
Šūšanas pamati ar Dzintru Štrāli Valkā! Šūšanas pamati ar Dzintru Štrāli Valkā! Šūšanas pamati ar Dzintru Štrāli Valkā! Šūšanas pamati ar Dzintru Štrāli Valkā! Šūšanas pamati ar Dzintru Štrāli Valkā!

Šūšanas pamati ar Dzintru Štrāli Valkā!

29.02.2016

Pieredzējusī tērpu darinātāja Dzintra Štrāle atzīst, ka ir ļoti patīkami dalīties savās zināšanās ar mācību centra „BUTS” audzēknēm, jo viņas visas ir radošas, zinātkāras un ieintersētas. Bet pats galvenais, varošas!

Pagājušā gada nogalē, 29.novembrī, mācības programmā  „Vieglo apģērbu šūšanas un konstruēšanas pamati” uzsāka piecas talantīgas meitenes, no kurām tikai divas bija no Valkas, bet pārējās no Smiltenes. Attālums, kas tika mērots no Smiltenes līdz Valkai nebija šķērslis, jo vēlme mācīties un apgūt jaunas zināšanas bija spēcīgāka par jeb ko citu.

Nodarbību grafiks tika organizēts pēc audzēkņu vēlēšanās, tādēļ nodarbības notika svētdienās. Par patīkamu atmosfēru un lieliskām zināšanām šajās darbīgajās svētdienās rūpējās pieredzes bagātā pasniedzēja Dzintra Štrāle. Drīz vien pienāca laiks pirmajai uzlaikošanai. Jauniegūtās zināšanas vainagojās ar panākumiem. Pirmie svārki bija gatavi – derēja, kā uzlieti, un izskatījās lieliski!

Lielajam apģērbu darināšanas azartam ļāvās visas apmācāmās, īpaši Ilze Zalužinska, kura kursu laikā sašuva visvairāk skaisto tērpu. Viņas garderobi tagad papildina svārki, bikses, blūzes un pat kostīms!

Veiksmīgā kursa nobeigumā, 14.februārī, visas apmācāmās saņēma apliecības. Meiteņu sejas  atkal rotāja smaids un gandarījums par paveikto!

Lai arī šie kursi ir beigušies un pamatprasmes iegūtas, ar to viss nebeidzas, jo apmācāmās turpinās mācīties rudenī, kad pēc viņu vēlēšanās organizēsim apmācības nākamajam līmenim! Atzina jaunās tērpu darinātājas „Mēs ieguvām vairāk, kā bijām cerējušas!”.

Lielu paldies pasniedzējai Dzintrai Štrālei  un audzēknēm - Kristīnei Mūrniecei, Baibai Purviņai, Jeļenai Dombrovskai, Daigai Meļķei un Ilzei Zalužinskai – saka Valkas filiāles vadītāja Baiba Vorobjeva un piebilst:” Jūs bijāt lieliska komanda! Radošā gaisotne no jūsu nodarbībām deva pozitīvu lādiņu visai nākamajai darba nedēļai!”

Ja arī Tevī mīt radošs gars, tad nāc un izvēlies sev sirdij tīkamākās apmācības un attīsti savu talantu! Vairāk uzzini pie filiāles vadītājas Baibas Vorobjevas!
Adrese: Raiņa iela 16, Valka
Tālrunis: 64707020, 27898014
E-pasts: valka@buts.lvatpakaļ