background
Aktualitātesarrow
Esi savas dzīves mākslinieks – gleznošanas kursi ar un bez priekšzināšanām
new

Esi savas dzīves mākslinieks – gleznošanas kursi ar un bez priekšzināšanām

05.01.2016

Jauns gads, mācību centra „BUTS” Cēsu filiālē, nāk ar jaunu kursu piedāvājumu. Uzsākt gleznošanu nekad nav par vēlu, tādēļ piedāvājam gleznošanas kursus visiem interesentiem ar un bez priekšzināšanām. Gleznošana ir lielisks veids, kā izpaust savas emocijas un pasaules redzējumu izmantojot krāsu un gleznošanas tehniku daudzveidību. Kursi atraisīs jūsos mākslinieka talantu, iepazīstinās ar dažādām krāsu izmantošanas tehnikām, palīdzēs veidot kompozīcijas, ļaus iepazīt lokālās un tonālās krāsu likumsakarības atkarībā no apgaismojuma un attēlojamā priekšmeta novietojuma telpā.

Gleznošana bez priekšzināšanām

Apmācību laikā, noskaidrosiet krāsu attiecību pamatus, krāsu jaukšanas noslēpumus, kā arī iepazīsiet dažādus glezniecības veidus un paņēmienus līdz spēsiet  savas idejas realizēt gleznā, sākot no vienkāršas klusās dabas, pārejot uz portretu un bez priekšmetu kompozīciju gleznošanu.

Lektors:  Armands Kanaviņš, Latvijas Mākslas akadēmijas Glezniecības nodaļas absolvents, kura privātkolekcijas iespējams iepazīt ne vien Latvijā, bet arī Igaunijā un Lielbritānijā.
Apmācību periods: 5 mēneši (40 stundas). Kursi notiek divas reizes mēnesī, sestdienās no plkst. 14:30 -17:10.
Dalības maksa: 50 EUR mēnesī.   
Piesakies šeit.

Gleznošana ar priekšzināšanām

Apmācību laikā nodrošināsim profesionālo iemaņu pilnveidi dažādās glezniecības tehnikās. Paplašināsiet zināšanas gleznošanas kompozīcijas uzbūvē, kā arī apgūsiet padziļinātas zināšanas darbā ar eļļas un akrila krāsām uz papīra un audekla, pielietojot dažādas glezniecības tehnoloģijas un instrumentus.

Lektore: Patrīcija Brekte, jaunās paaudzes latviešu māksliniece. Saņēmusi J. Vintera stipendiju studējot ASV, Misisipi Universitātē un Ziemeļvalstu ministrijas "Baltijas Sleipnirs" stipendiju.  Godalgota „Network Baltic” projekta laureāte. Piedalījusies grupu izstādēs Austrālijā, Bulgārijā, Dānijā, Francijā, Krievijā, Portugālē, Norvēģijā, Zviedrijā, Lietuvā, Vācijā, ASV kā arī Latvijā.
Apmācību periods: 5 mēneši (40 stundas). Kursi notiek divas reizes mēnesī, sestdienās no 14:30-17:15.
Dalības maksa: 50 EUR mēnesī
Piesakies šeit.

Pieteikšanās līdz 13. janvārim. Pirmā tikšanās ar māksliniekiem jau 16.janvārī plkst.13.00.


Ja arī tu vēlies atraisīt sevī mākslinieka talantu vai pilnveidot jau esošās zināšanas pie talantīgiem pasniedzējiem, piesakies Bērzaines ielā 15, pa tālr.: 64127432, 27898037, kā arī rakstot e-pastu cesis@buts.lv.


atpakaļ