background
Aktualitātesarrow
Iegūsti jaunas zināšanas siltumapgādes jomā! Iegūsti jaunas zināšanas siltumapgādes jomā!

Iegūsti jaunas zināšanas siltumapgādes jomā!

10.12.2015

Mācību centra „BUTS” Metināšanas un sanitārtehnikas nodaļā nupat veiksmīgi norisinājies šīs sezonas viens no aktuālākajiem semināriem - „Ēkas individuālais siltuma mezgls (ISM) un ēkas siltumapgādes sistēmas: darbība un regulēšana, uzsākot apkures sezonu. Iekšējie un ārējie siltumtīkli”.

Divu dienu seminārā piedalījās pārstāvji un jomas speciālisti no tādiem uzņēmumiem kā AS "Latvenergo", SIA “UNISERVIS”, SIA “Adapteris” un pašvaldība SIA ”Ugāles nami”. Semināra pirmajā dienā uzsvar tika likts uz teorētisko zināšanu nostiprināšanu, savukārt otrajā dienā teorētiskās zināšanas tika papildinātas ar praktiskiem darbiem pie ISM stenda.  Dalībnieki uzzināja kā izmantot jaunākos tehnoloģiskos procesus, materiālus un iekārtas, guva priekšstatu par ēkā notiekošajiem siltumapgādes procesiem, to savstarpējām likumsakarībām. Uzzināja, kā veikt korektu siltumenerģijas uzskaiti, kā uzraudzīt, regulēt un kontrolēt siltumapgādes sistēmas, apguva ēku iekšējo sistēmu ekspluatācijas un sildķermeņu nomaiņu atbilstoši tehniskajām prasībām u.c. aktuālo informāciju.

Par profesionālu  un kvalitatīvu apmācību procesu rūpējās Edgars Mežvēvers, harizmātisks pedagogs, Rīgas Tehniskās  universitātes absolvents ar  maģistra grādu programmā „Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas” un vairāk kā 20 gadu pieredzi šajā nozarē.

Ja  arī Jūs strādājat vai grasāties strādāt siltumenerģijas sistēmu apkalpošanas uzņēmumā un vēlaties sev uzticētos darba pienākumus veikt droši, atbildīgi un kvalitatīvi ielūkojieties semināra programmā. Piedāvājam mūsdienīgi aprīkotu materiāltehnisko bāzi praktiskajām nodarbībām, elastīgu mācību grafiku un izdevīgus nosacījumus!

Gaidām uzņēmējus un privātpersonas, kuras vēlās apgūt jaunas zināšanas un paaugstināt kompetences līmeni. Plašāku informāciju par kursiem var iegūt mācību centra  “BUTS” Metināšanas un sanitārtehnikas nodaļā , Rīgā, Meža ielā 7, zvanot pa tālr: 27898016 vai rakstot uz e-pastu metalapstrade@buts.lv.atpakaļ