background
Aktualitātesarrow
Pēdējā iespēja pieteikties profesionālās kvalifikācijas eksāmenam, lai saņemtu izdevumu kompensāciju!
discount

Pēdējā iespēja pieteikties profesionālās kvalifikācijas eksāmenam, lai saņemtu izdevumu kompensāciju!

28.08.2023

Vēl tikai līdz šā gada 1. novembrim, piesakoties mācību centrā BUTS profesionālās kvalifikācijas eksāmenam, var atgūt izdevumu kompensāciju 90% vai 100% apmērā no ES fonda un valsts budžeta līdzekļiem.

Iespēja saņemt izdevumu kompensāciju ir strādājošajiem un pašnodarbinātajiem iedzīvotājiem vecumā no 25 gadiem līdz neierobežotam vecumam, tai skaitā jaunajiem vecākiem, kas atrodas bērna kopšanas atvaļinājumā un ir darba attiecībās, reģistrētajiem bezdarbniekiem, kā arī strādājošiem pensionāriem.


Profesionālās kvalifikācijas eksāmenu mācību centrs BUTS piedāvā kārtot personām, kuras ir apguvušas kādu profesiju darba gaitā ārpus izglītības sistēmas. Proti, personām, kurām ir zināšanas un prasmes, bet nav dokumenta, kas to pierāda. Tā ir lieliska iespēja - nokārtot profesionālās kvalifikācijas eksāmenu un saņemt kvalifikācijas apliecību jeb iegūt profesiju 1 dienas laikā!


Eksāmena norisi nodrošina mācību centrs BUTS sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru.


Mācību centrā BUTS var iegūt profesionālās kvalifikācijas apliecību šādās kvalifikācijās: Grāmatvedis; Loģistikas darbinieks; Datorsistēmu tehniķis; Metinātājs (MIG, MAG, TIG, MMA); Elektromontieris, Elektrotehniķis; Apdares darbu strādnieks; Inženierkomunikāciju montētājs; Aprūpētājs; Pavāra palīgs; Lietvedis. Vairāk šeit: https://buts.lv/profesija-1-dienas-laika.


Maksa par eksāmenu katrai kvalifikācijai ir atšķirīga. Turklāt izmaksu lielums atkarīgs no eksāmenu kārtojošo cilvēku skaita, kā arī īpaši pieaicināto eksaminētāju nepieciešamības. 


Atgādinām, ka vēl tikai neilgu laiku – līdz šā gada 1. novembrim, piesakoties mācību centrā BUTS profesionālās kvalifikācijas eksāmenam, ir šī ekskluzīvā iespēja saņemt izmaksu kompensāciju par ārpus formālās izglītības eksāmena izdevumiem 90 vai 100% apmērā!


Izdevumu kompensāciju 100% apmērā var saņemt persona, kurai ir piešķirts trūcīgās vai maznodrošinātās personas statuss.


Izmaksu kompensācija strādājošajiem no 25 gadiem - https://www.macibaspieaugusajiem.lv/ka-pieteikt-izmaksu-kompensaciju


Izmaksu kompensācija bezdarbniekiem – https://www.nva.gov.lv/lv/atbalsts-profesionalas-kompetences-novertesanai


Sīkāka informācija visās mācību centra BUTS filiālēs Latvijā - https://www.buts.lv/par-mums/kontakti



atpakaļ