background
Aktualitātesarrow
Skaista dzīve - salda dzīve! Skaista dzīve - salda dzīve! Skaista dzīve - salda dzīve!

Skaista dzīve - salda dzīve!

08.12.2015

Lai gan laiks aiz loga par ziemas iestāšanos vēl neliecina, tomēr nenovēršami gaisā virmo Ziemassvētku gaidīšanas laiks! Līdz ar to jādomā par oriģinālām, pašu rokām darinātām dāvanām un dažādiem pārsteigumiem. Bez Ziemassvētkiem ir arī dažādas jubilejas un ciemošanās, kurās pēc mūsu tradīcijām dāvinām dāvanas, ziedus, saldumus. Kā būtu, ja šos komponentus apvienotu vienā veselumā – konfekšu pušķī?

Lai svētku gaidīšanas laiku padarītu gaišāku mācību centra “BUTS” Madonas filiālē lietainā  pievakarē tikās meitenes, kas gribēja būt radošas un pārsteigt savus mīļos ar pašdarinātām dāvanām.

Profesionālas un atraktīvās pasniedzējas Zanes Purviņas vadībā tika apgūti dažādi tehniskie paņēmieni, kas palīdzēja pušķim tapt tādam, kādu semināra dalībnieces bija  iecerējušas.

Protams, konfektes var uzdāvināt arī kastē, bet ja katra kompozīcija ir autordarbs, un tai līdzi nāk darinātāja aura, dāvanai ir cita  emocionālā vērtība. Mācību centra „BUTS” Madonas filiāles vadītāja Rūta Prostakova  ar gandarījumu teic: „Nekad nevar aizmirst  to labo sajūtu, kad tiek uzdāvināta dāvana, kas ir paša rokām gatavota un dāvanas saņēmējam  acīs iemirdzas tāds sirsnīgs prieks. Lai Jums un Jūsu mīļajiem saldi svētki! ”

Lai svētku gaidīšanas laiku padarītu gaišāku, aicinām 10.decembrī plkst.16.00 pievienoties mums uz svētku dāvanu saiņošanas nodarbībām.

Ja arī tu vēlies iegūt teicamas zināšanas, neaizmirstamus iespaidus un jaunus draugus, seko līdzi mācību centra "BUTS" aktuālajam piedāvājumam vai interesējies Madonas filiālē:

Filiāles vadītāja: Rūta Prostakova
Sekretāre: Jeļena Vjasjuka
Adrese: Madona, Rūpniecības iela 20
Tālrunis 64822934, 27898046
E-pasts: madona@buts.lv
www.buts.lvatpakaļ