background
Aktualitātesarrow

Darba aizsardzības speciālistu izlaidums Aizkrauklē

24.11.2015

Mācību centra „BUTS” Aizkraukles filiālē, novembra mēnesī patriotiskā gaisotnē tika svinēts izlaidums trīs Darba aizsardzības pamatlīmeņa zināšanu izglītības programmas absolventiem, kuri ieguva zināšanas par būtiskākajiem darba aizsardzības pamatjautājumiem.

Apmācību ietvaros tika izzinātas darba aizsardzības prasības, normatīvie akti, tika iepazīta darba vides risku ietekme,  novērtēšana un novēršana. Mācību laikā kursanti veica darba risku novērtēšanu savos uzņēmumos un turpmāk noteikti  padziļinās savas zināšanas šajā jomā.

Visas nepieciešamās zināšanas un kompetences darba aizsardzības jomā nodrošināja Pēteris Arzovs - pasniedzējs ar pieredzi  darba aizsardzības un pedagoģijas jomā.

Apmācību noslēgumā absolvente Sandra Zariņa teica: "Ļoti noderīgas apmācības! Mācību materiāli ir pieejami, saprotami un noderēs turpmākā darbībā. Mācību procesā  ieguvu vairāk, kā biju gaidījusi, bet šķiet, ka vajadzēs vēl padziļināt zināšanas šajā jomā lai izprastu visas darba aizsardzības procesus un nianses.  Pateicos mācību centra kolektīvam par lieliski organizēto mācību procesu un pozitīvo gaisotni filiālē.”  

Savukārt pasniedzējs Pēteris Arzovs pauž gandarījumu par paveikto  sakot, ka  „Ir viegli strādāt, kad mācību process labi organizēts un kursanti ir atsaucīgi un zinātkāri.” 
     
Ja arī tu vēlies gūt jaunas zināšanas un neaizmirstamu pieredzi, piesakies:   
Filiāles vadītāja: Jana Uzulniece
Adrese:  Lāčplēša iela 6, Aizkraukle
Tālrunis: 65124201, 27898033
E-pasts:  aizkraukle@buts.lv 


atpakaļ