background
Aktualitātesarrow
Rudens raža Ventspilī! Rudens raža Ventspilī! Rudens raža Ventspilī! Rudens raža Ventspilī!

Rudens raža Ventspilī!

20.11.2015

Zināms, ka rudens tumšie un drēgnie vakari tā vien rosina cilvēkus izmantot laiku lietderīgi un apgūt ko jaunu. Arī mācību centra “BUTS” Ventspils filiālē šis rudens ir sācies ļoti ražīgi – ventspilnieki labprāt izmanto iespēju paplašināt savu zināšanu loku, apgūstot jaunas prasmes un profesijas.

Dāmu vidū iecienīti ir dažādi  skaistumkopšanas kursi – jau oktobra beigās 6 ventspilnieces saņēma sertifikātus par  masāžas kursu beigšanu, kurus pasniedza zinošā un sertificētā masiere Ilze Ļebedeva.  

Šobrīd notiek apmācības programmā  „Manikīra speciālists”, kur  manikīra pasaules noslēpumus palīdz apgūt manikīra speciāliste ar lielu praktiskā darba pieredzi -  Indra Minakova.  Dāmas apgūst klasisko manikīru un gēla nagu pieaudzēšanas mākslu, rūpējoties par to,  lai apmācību noslēgumā pilsētas sievietes varētu apmeklēt jaunās meistares un lepoties ar vienmēr glītām rokām un koptiem nagiem.

Savukārt, novembra beigās mācības uzsāks arī frizieru kurss, kuru pasniegs  zinošā un profesionālā friziere  -  Sandra Poļevska. Pasniedzēja nepārtraukti papildina savas zināšanas dažādos kursos un semināros, lai apmācāmajiem sniegtu mūsdienu pasaules tendencēm atbilstošas zināšanas. Apmācāmajām vēl priekšā ilgs, bet viennozīmīgi interesants mācību process, kura rezultātā tiks apgūti visdažādākie frizieru mākslas paņēmieni.

Vairākas dāmas ir izvēlējušas apgūt prasmi  konstruēt,  modelēt un  darināt  unikālus, savai gaumei un ķermeņa formai atbilstošus tērpus, mākslinieces un Bērnu mākslas skolas pedagoģes Santas Dalbes vadībā , kura  labprāt dalās ar savām zināšanām šūšanas mākslā.

Mācību centra „BUTS” Ventspils filiāles vadītāja Sandra Strazdiņa šajā rudenī īpaši vēlās izcelt metinātāju apmācību grupu,  jo viņu  vidū ir arī viena dāma, kura vēlas apgūt zināšanas par metināšanu - vienu no pieprasītākajām profesijām Ventspilī.

Šobrīd ventspilnieku un novada iedzīvotāju vidū aktuālas ir arī  tādas mācību programmas kā grāmatvedība, lietvedība, darba aizsardzība un  ugunsdrošība.

Ja arī tu vēlies iegūt jaunas zināšanas un paaugstināt kompetences līmeni, sazinies:
Filiāles vadītāja: Sandra Strazdiņa
Adrese: Ventspils, Ģertrūdes ielā 29/31
Tālrunis, fakss:  63625939
Mob. tālr. 29161907; 27898048
E-pasts:  ventspils@buts.lv                 atpakaļ