background
Aktualitātesarrow
Mati  - sievietes skaistākā rota! Frizieru izlaidums Saldū
new

Mati - sievietes skaistākā rota! Frizieru izlaidums Saldū

20.11.2015

Ne par velti saka, ka mati ir sievietes galvenā rota, jo nepareizi izvēlēta matu krāsa vai griezums spēj būtiski mainīt cilvēka kopējo tēlu, līdz ar to nereti radot nepareizu pirmo iespaidu. Tā gan nebūs problēma mācību centra „BUTS” Saldus filiāles apmācāmajām, kas trīs mēnešu sagatavošanās kursā gatavojās eksāmenam programmā „Frizieris”.

Nu Saldus  dāmas varēs saposties gan  ikdienai, gan  svētku  reizei, savu  matu rotu  uzticot   četru  jaunu  frizieru  rokām. Eksāmens  programmā „Frizieris” tika kārtots 10. novembrī  un to vērtēja pieredzējušu frizieru profesijas pārstāvju komisija, kas atzina, ka  vislabāk absolventēm  padevušās  tieši vakara  frizūras.  Līdz ar to gada nogales pasākumu apmeklējumiem un gadu  mijas  svinībām Saldus pusē  būs  īpašs jauno frizieru piedāvājums.

Apmācību noslēgumā patiesi  gandarīta  par  savu  audzēkņu sniegumu  bija pasniedzēja Aiga Ozola, kurai šīs bija  pirmās audzēknes.

Arī mācību centra „BUTS” Saldus filiāles vadītāja  Daina Ozola pauda gandarījumu par studentu sniegumu un priecājās par lielisko apmācību procesu sakot, ka  „aizkustinoši silti bija  pateicības  vārdi, kurus  audzēknes  veltīja  savai  pasniedzējai  pateicībā par stingrību, iecietību un lielo  darbu, kuram pateicoties visas  kopīgi devās savas sapņu  profesijas iemaņu apgūšanā.”

Mācību procesā tika izmantoti mācību centra „BUTS” sadarbības partnera „Salon Line” produkti , līdz ar to apmācību noslēgumā absolventes  saņēma  „Salon Line” klientu  kartes, kas turpmāk kas ļaus darbam nepieciešamos materiālus  un inventāru  iegādāties par ļoti pievilcīgām cenām.

Filiāles vadītāja vēl meitenēm veiksmi, izdošanos  un daudz  apmierinātu  klientu!

Mācību centrs „BUTS” gaida uzņēmējus un privātpersonas, kuras vēlās apgūt jaunas zināšanas un paaugstināt kompetences līmeni. Plašāku informāciju par kursiem var iegūt “BUTS” Saldus filiālē,  Jelgavas iela 2, tālr: 27898036, 63823628, kā arī rakstot e-pastu saldus@buts.lv.
atpakaļ