background
Aktualitātesarrow
Viļakas šuvējas gatavas darbam!

Viļakas šuvējas gatavas darbam!

14.08.2015

Vasara mācību centra „BUTS” Gulbenes filiāles apmācāmajām aizvadīta ar siltām sajūtām, jauniem iespaidiem un darba pieredzi. Deviņas Viļakas novada kursantes apguva šuvējas profesiju un izgāja praksi uzņēmumā SIA „SRC Brasa”.

Par patīkamu atmosfēru, jauku mikrovidi un lieliskām zināšanām rūpējās pasniedzēja un arī prakses vadītāja Inta Adamova, kurai šī bija pirmā apmācāmo grupa. Tomēr neraugoties uz to, pasniedzēja ar lielu entuziasmu un prieku dāvāja savas zināšanas apmācāmajām.

Mācību procesā apmācāmās apguva šūto izstrādājumu izgatavošanas tehnoloģijas, apģērbu konstruēšanu, tekstilmateriālmācību, šūšanas rūpniecības iekārtas un instrumentus, darba drošību un visas citas nepieciešamās  kompetences, lai iegūtu 2. profesionālās kvalifikācijas līmeņa profesijas "Šuvējs" speciālista amatu.

Gulbenes filiāles vadītāja saka lielu paldies gan pasniedzējai, gan apmācāmajām par pozitīvo attieksmi un  patīkamajām emocijām visa mācību procesa garumā. Patiesi priecē tas, ka apmācāmās izrādīja lielu zinātkāri, entuziasmu un darboties gribēšanu.  Vadītāja pauž neizsakāmu gandarījumu arī par to, ka lielākā daļa apmācāmo pēc prakses beigām būs uzņēmuma SIA „SCR Brasa” darbinieces, jo jau augusta beigās Viļakas novada „Mežvidos” tiks atvērts šī uzņēmuma ražošanas cehs.

Ja arī tu vēlies gūt jaunas zināšanas un neaizmirstamu pieredzi, piesakies:
Filiāles vadītāja: Sarmīte Deksne
Adrese: Ābeļu iela 8 - 2.stāvs, Gulbene
Tālrunis: 64471066, 27898038, 27898034
Fakss:  64471066
E-pasts: gulbene@buts.lv
atpakaļ